crosssearch

V záři barev podzimu

Poznávací zájezdy, USA

Putování Novou Anglií, kolébkou Spojených států. Cestou k pobřeží Atlantiku zastávka ve Foxwoodu – největším kasinu světa, které náleží indiánskému kmeni Mashantucket Pequot. Příjezd do Newportu, jednoho z nejstarších měst v USA. Po prohlídce přístavu s báječnou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Putování Novou Anglií, kolébkou Spojených států

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do New Yorku. Odjezd z města, nocleh na trase.

2. den FOXWOOD – CAPE COD

Cestou k pobřeží Atlantiku zastávka ve Foxwoodu – největším kasinu světa, které náleží indiánskému kmeni Mashantucket Pequot. Příjezd do Newportu, jednoho
z nejstarších měst v USA. Po prohlídce přístavu s báječnou atmosférou vyrazíme na poloostrov Cape Cod, který vyniká jedinečnou přírodní scenérií, vinicemi, majáky a okouzlujícími přístavními městečky. Nocleh na trase.

3. den PLYMOUTH – BOSTON

Návštěva městečka Plymouth, kde v roce 1620 přistála loď Mayflower s „otci poutníky", kteří zde založili první funkční kolonii na východním pobřeží. Tohle téměř posvátné místo je přeplněno pohnutou historií a dobovými reáliemi. Po příjezdu do Bostonu individuální nebo organizovaná prohlídka města, kde v roce 1773 začala cesta k nezávislosti USA. Nocleh v Bostonu.

4. den BOSTON – SALEM – ACADIA

Ráno vám nabídneme lahůdku – totiž okruž­ní projížďku Bostonem obojživelným vozidlem, část prohlídky tedy absolvujeme na hladině vodních kanálů. Krátká zastávka v Salemu, v němž se ne tak dávno odehrály neslavné procesy s čarodějnicemi. Přesun k Národnímu parku Acadia. Nocleh na trase.

5. den ACADIA – VERMONT

Brzy zrána se vypravíme do nitra Národního parku Acadia – rezervace nespoutané přírody, žulových skal, strhujícího pobřeží a domova tisícovek živočišných druhů. Pro zájemce lze zrealizovat výpravnou plavbu za velrybami (fakultativně). Odjezd k pohoří Adirondac, nocleh na trase.

6. den ADIRONDAC – LAKE PLACID

Dnes nás čeká nádherná cesta divokým pohořím Adirondac do Lake Placid, kde se v roce 1980 konala zimní olympiáda. Rovněž se zastavíme v místě, kde žil John Brown a dozvíme se trochu odlišnou pravdu o životě tohoto odpůrce otrokářství. Nocleh v Albany.

7. den ALBANY – WEST POINT

Prohlídka metropole státu New York. Poté se vydáme podél řeky Hudson do slavné vojenské akademie USA West Pointu. Cestou do New Yorku navštívíme honosné sídlo železničního magnáta a jednoho z nejbohatších Američanů své doby Cornelia Vanderbilta. Po příjezdu do New Yorku ubytování, volno, případně večerní procházka s průvodcem do ulic téhle elektrizující megapole. Nocleh v New Yorku.

8. den NEW YORK

Prohlídku New Yorku zahájíme návštěvou Liberty Islandu se sochou Svobody a Ellis Islandu s muzeem emigrace. Projdeme jižní Manhattan, Wall Street s burzou cenných papírů, Trinity Church, Čínskou a Italskou čtvrť, Soho či TriBeCa. Podíváme se také na Pátou avenue, Times Square a Central Park. Podle možností vyjedeme i na terasu mrakodrapu Empire State Building (fakultativně). Nocleh v New Yorku.

9. den NEW YORK – PRAHA

Volný program či dokončení prohlídky města. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

10. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000