crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

To nejlepší z východu USA

Poznávací zájezdy, USA

Z New Yorku na Floridu. Tento program je ideální kombinací pro ty, kdo touží navštívit ikony amerického východu New York, Washington D.C. a Niagarské vodopády a zároveň okusit uvolněný rytmus života ve floridském Miami, exotiku Key Westu či kouzlo rezervace Everglades.

Konečná cena za osobu od: 91 131 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Z New Yorku na Floridu. Tento program je ideální kombinací pro ty, kdo touží navštívit ikony amerického východu New York, Washington D.C. a Niagarské vodopády a zároveň okusit uvolněný rytmus života ve floridském Miami, exotiku Key Westu či kouzlo rezervace Everglades.

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do New Yorku. Transfer do hotelu, volno. Nocleh v New Yorku.

2. den NEW YORK

Prohlídku města zahájíme plavbou a návštěvou Liberty Islandu se sochou Svobody a Ellis Islandu. Projdeme jižní Manhattan, uvidíme Wall Street s burzou cenných papírů, Trinity Church, Čínskou a Italskou čtvrť či Soho. Z Empire State Building si můžeme vychutnat panorama města. Nocleh v New Yorku.

3. den NEW YORK

Prohlídka oblastí okolo Centrálního parku a Times Square. Podíváme se k Madison Square Garden, Rockefellerovu centru, divadelní čtvrti a luxusním obchodům na Páté avenue. Večer na rozzářeném Times Square bude ideální příležitost vstřebat atmosféru města. Nocleh v New Yorku.

4. den NEW YORK – NIAGARA FALLS

Přejezd státem New York k Niagarským vodopádům. Po setmění lze zhlédnout světelnou show barev promítánou přímo na vodní stěnu. Nocleh v Niagara Falls.

5. den NIAGARA FALLS – BUFFALO

Pěší výlet podél vodopádů s několika úžasnými vyhlídkami na 55 metrů vysokou masu padající vody. Nesmírnou sílu běsnícího živlu znásobí plavba lodí v blízkosti vodní stěny. Po krátké zastávce v Buffalu odjedeme směr Washingtonu D.C.. Nocleh na trase.

6. den GETTYSBURG – WDC

Návštěva legendárního Gettysburgu, kde se odehrála klíčová bitva války mezi Severem a Jihem. Odpoledne příjezd do hlavního města USA Washingtonu D.C.. Po ubytování individuální program v centru města. Nocleh ve Washingtonu D.C..

7. den WASHINGTON D.C.

Celodenní prohlídka města, během níž se podíváme k Bílému domu, Kapitolu, monumentu prezidenta George Washingtona či památníku Abrahama Lincolna. Rovněž navštívíme Arlingtonský hřbitov a řadu dalších zajímavostí města včetně možnosti návštěvy některého z unikátních muzeí. Nocleh ve Washingtonu D.C..

8. den ANNAPOLIS – PHILADELPHIA

Odjezd do Annapolis, které díky architektonickému stylu, historii a přímořskému rázu patří k nejhezčím městečkům v USA. Sídlí zde slavná námořní akademie. Mezi její kadety patřili prezidenti, astronauti či příslušníci komand SEALS. Zastávka u velkolepého mostu Chesapeake Bridge. Příjezd do Philadelphie, volno. Nocleh ve Philadelphii.

9. den PHILADELPHIA – MIAMI

Prohlídka historického centra Philadel-phie, Federal Hall a zvonu Liberty – symbolu americké svobody. Transfer na letiště, odlet do Miami, nocleh.

10. den MIAMI – KEY WEST

Putování po úžasné silnici Overseas Highway vedoucí přes 50 mostů k nejjižnějšímu bodu severoamerického kontinentu do městečka Key West. Tohle živé místo s příchutí Karibiku proslavil nevázaný způsob života. Možnost návštěvy domu spisovatele Ernesta Hemingwaye (fakultativně). Nocleh v Key West.

11. den KEY WEST – EVERGLADES

Cestou z Key West navštívíme aligátoří farmu v těsné blízkosti Národního parku Everglades. Do té­hle unikátní přírodní rezervace, kde v hustých mangrovových bažinách žijí stovky ptačích druhů, pumy a divocí aligátoři se pak vydáme na speciálním vznášedle. Nocleh v Naples.

12. den TAMPA – ORLANDO

Přes okouzlující most Sunshine Skyway vklouzneme do floridského letoviska St. Petersburg, kde se mimo jiné nachází jedinečná sbírka obrazů Salvadora Dalího. Po krátké okružní jízdě Tampou se vydáme do města zábavy malých i velkých – Orlanda. Nocleh v Orlandu.

13. den ORLANDO

Dnes můžeme navštívit některý zábavní park Orlanda – třeba resort Walt Disney’s Magic Kingdom nebo Universal Studios s atrakcemi na motivy slavných filmů. Znamenitou volbu skýtá rovněž mořský svět Sea World s delfíny, lachtany a kosatkami vystupujícími v působivých show. Nocleh v Orlandu.

14. den NASA – MIAMI

Při návratu k pobřeží Atlantiku navštívíme Kennedyho vesmírné středisko na mysu Cape Canaveral. Poznáte základnu kosmického programu NASA a navštívíte kino IMAX (fakultativně). Přesun do Miami, ubytování, volno. Nocleh v Miami.

15. den MIAMI BEACH

Prohlídka města pláží s návštěvou čtvrtí Little Havana, Coconut Grove a Coral Gables, případně volný program na plážích Miami Beach. Nocleh v Miami.

16. den ODLET DO PRAHY

Volný program v Miami, odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

17. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000