crosssearch

To nejlepší z Floridy

Poznávací zájezdy, USA

Putování státem slunce, pláží a nespoutané zábavy. Před sto lety byla Florida místem džunglí a močálů. Pak Američané objevili...

Hotel jsme osobně navštívili...
Konečná cena za osobu od: 43 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Putování státem slunce, pláží a nespoutané zábavy

Před sto lety byla Florida místem džunglí a močálů. Pak Američané objevili půvab přímořského státu a učinili z něj ráj na zemi. Tady je to pravé místo širokých pláží, spoře oděných dívek, barů a nočního života. Pocit pohody znásobí exotický Key West, o zábavu se postará Orlando a milovníci přírody zase ocení kouzlo rezervace Everglades. Taková je Florida, stát slunce, pláží a nespoutané zábavy.

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Sraz skupiny na letišti Praha – Ruzyně, odlet do Miami. Po příletu transfer do hotelu, ubytování. Následuje volný program u oceánu v Miami Beach případně prohlídka slavné čtvrti Art Deco District. Nocleh v Miami.

2. den MIAMI – KEY WEST

Orientační prohlídka Miami. Poté se vydáme po úžasné silnici Overseas Highway na pás ostrůvků Keys vzájemně propojených více než padesátkou mostů až k nejjižnějšímu bodu severoamerického kontinentu do městeč­ka Key West. Tohle živé místo s příchutí Karibiku proslavil uvolněný způsob života, skvělá kuchyně a elek­trizující atmosféra. V rámci ceny zájezdu rovněž navštívíme dům spisovatele Ernesta Hemingwaye, který zde napsal několik svých slavných románů. Nocleh v Key West.

3. den NP EVERGLADES – NAPLES

Dnes nás čeká návštěva aligátoří farmy u Národního parku Everglades. Do té­hle unikátní přírodní rezervace, kde v mangrovových bažinách žijí stovky ptačích druhů, se pak za divokými aligátory vydáme na speciálním vznášedle. Následuje přejezd podél hranice rezervace cypřišovými hájemi do Naples u Mexického zálivu. Nocleh v Naples.

4. den TAMPA BAY – ORLANDO

Přes okouzlující most Sunshine Skyway vklouzneme do floridského letoviska St. Petersburg, kde se mimo jiné nachází jedinečná a znalci ceněná sbírka obrazů Salvadora Dalího. Po krátké okružní jízdě Tampou – třetím největším městem Floridy – odjedeme do města zábavy malých i velkých – totiž floridského Orlanda. Nocleh v Orlandu.

5. den ORLANDO

Dnes se můžeme seznámit s některým z mnoha zábavních parků Orlanda – kupříkladu s obřím resortem Walt Disney’s Magic Kingdom nebo Universal Studios s neuvěřitelnými atrakcemi inspirovanými slavnými hollywoodskými filmy. Velmi dobrou volbu skýtá rovněž mořský svět Sea World s delfíny, lachtany a kosatkami vystupujícími v působivých show (všechny vstupy fakultativně). Nocleh v Orlandu.

6. den NASA – MIAMI BEACH

Při návratu k Atlantickému oceánu navštívíme Kennedyho vesmírné středisko na mysu Cape Canaveral s cen­trem vesmírného a kosmického programu kosmické agentury NASA. Při projížďce kosmodromu navštívíte gigantické hangáry, spatříte startovací rampu raketoplánu a navštívíte kino
IMAX s unikátními filmy natočenými americkými astronauty (vstup fakultativně). Odpoledne následuje přesun do Miami a po ubytování v hotelu volný program. Nocleh v Miami.

7. den MIAMI A SOUTH BEACH

Organizovaná prohlídka města pláží s návštěvou nejznámějších čtvrtí Miami Little Havana, Coconut Grove či Coral Gables, případně volný program na pláži. Nocleh v Miami.

8. den ODLET DO PRAHY

Dopoledne volný program, transfer na letiště a odlet do Prahy.

9. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000