crosssearch

Perly západu U.S.A.

Poznávací zájezdy, USA

Los Angeles - Hollywood - Palm Springs - Lake Havasu - Las Vegas - Flagstaff - Grand Canyon - Route 66 - Marble Canyon - Bryce Canyon - Lake Powell - Monument Valley - NP Mesa Verde - Rocky Mountain - Denver - Devil's Tower - NP Yellowstone - Salt Lake City - Reno - Lake Tahoe...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

LOS ANGELES 30 mil/ 45 km Odlet z Prahy do Los Angeles. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.

2.den:

LOS ANGELES 60 mil / 100 km Celodenní prohlídka Los Angeles zahrnující největší atrakce města – Hollywood, Beverly Hills, Griffith Observatory, downtown LA a Santa Monica Beach. Doporučujeme Vám také navštívit filmová studia Universal (vstup není v ceně).

3.den:

YUMA 340 mil / 540 km Přejezd do města Yuma v jižní Arizoně. Cesta pohořím Santa Rosa do města milionářů Palm Springs. Po příjezdu do Yumy možnost relaxace u hotelového bazénu nebo nebo navštěvy nedalekého indiánského kasina.

4.den:

LAS VEGAS 330 mil / 530 km Cesta podél hranice s Kalifornií do Las Vegas v Nevadě. Cestou návštěva Lake Havasu City a koupání v jezeře, zastávka ve městečku Laughlin. Po příjezdu do Las Vegas okružní prohlídka města, ubytování a volno k návštěvám kasin a heren. Večer Vás pozveme k účasti na nevšedním zážitku – letu helikoptérou nad nočním zářícím Las Vegas (fakultativně).

5.den:

ROUTE 66, FLAGSTAFF 270 mil / 430 km Návštěva nového mostu nad Hoover Dam na řece Colorado, dle počasí koupání v jezeru. Pokračování cesty do města Flagstaff po slavné Route 66 se zastávkou v jeskynním systému Grand Canyon Caverns (vstup není v ceně). V podvečer ubytování v hotelu.

6.den:

NP GRAND CANYON 160 mil / 260 km Celodenní návštěva národního parku Grand Canyon. Nabízíme Vám fakultativně nezapomenutelný let letadlem nebo helikoptérou nad kaňonem a návštěvu kina IMAX – obojí jedinečný zážitek. V podvečer návštěva trading postu v Cameronu, ubytování v navažském Tuba City.

7.den:

COLORADO CANYON 230 mil / 370 km Průjezd pouští Painted Desert, návštěva Marble Canyonu řeky Colorado a skalních útvarů Vermillion Cliffs. Návštěva městečka Kanab, v jehož okolí byly natočeny desítky westernů. V podvečer ubytování v blízkosti národního parku Bryce Canyon.

8.den:

NP BRYCE CANYON, PAGE 95 mil / 150 km Celodenní prohlídka Bryce Canyonu. Odpoledne odjezd prašnými cestami rezervace Escalante do městečka Page, ubytování.

9.den:

MONUMENT VALLEY, MEXICAN HAT 270 mil / 430 km Ráno Vám doporučujeme absolvovat jedinečný fakultativní let nad jezerem Lake Powell ke skalnímu oblouku Rainbow Bridge. Odjezd do Monument Valley, možnost prohlídky údolí v jeepech s indiánským průvodcem (není v ceně). Návštěva skalního útvaru Mexican Hat a poté státního parku Goosenecks, který je tvořen velkolepými meandry řeky San Juan. Ubytování ve večerních hodinách.

10.den:

NP MESA VERDE 60 mil / 100 km Celodenní návštěva národního parku Mesa Verde (prehistorická indiánská sídliště), nocleh na stejném místě.

11.den:

DURANGO, SILVERTON 220 mil / 350 km Průjezd zlatokopeckou oblastí státu Colorado – městečka Durango a Silverton. Zájemci moho cestu mezi městy absolvovat historickou železnicí (není v ceně).

12.den:

NP ROCKY MOUNTAIN 330 mil / 530 km Dnes Vás čeká cesta pohořím Rocky Mountains na východ do Denveru se zastávkami na vychutnání horské přírody a jako vrchol dne návštěva horského národního parku Rocky Mountain. Večer příjezd do Denveru, orientační prohlídka centra města a ubytování.

13.den:

DEVIL´S TOWER 460 mil / 730 km Časně odjezd na sever do státu Wyoming. Prohlídka slavné skalní věže Devil’s Tower, nocleh v Gillette.

14.den:

NP YELLOWSTONE 380 mil / 610 km Ráno odjezd do národního parku Yellowstone. Cestou průjezd Bighorn National Forest a návštěva města Cody. Prohlídka části parku, nocleh.

15.den:

NP YELLOWSTONE, NP GRAND TETON 260 mil / 415 km Celodenní prohlídka NP Yellowstone a Grand Teton, nocleh v motelu na cestě do Salt Lake City.

16.den:

SALT LAKE CITY 200 mil / 350 km Příjezd do Salt Lake City, po ubytování orientační prohlídka centra města, indiv. volno do večerních hodin k prohlídce Temple Square a okolí.

17.den:

RENO 560 mil / 890 km Časně odjezd přes Velkou solnou poušť do Nevady. Celodenní putování po „nejopuštěnější silnici světa“ do města kasin Reno. Večer volno k prohlídce atrakcí města a návštěvě kasin.

18.den:

RENO, LAKE TAHOE 140 mil / 220 km Celodenní volno v Renu!! Máte možnost vyžití v městě zábavy, fakultativně celodenní výlet k vysokohorskému jezeru Lake Tahoe známému jedinečnou vysokohorskou přírodou.

19.den:

SACRAMENTO 230 mil / 370 km Časně odjezd napříč Sierrou Nevadou do San Francisca. Krátká zastávka v hlavním městě Kalifornie Sacramentu. Okružní prohlídka San Francisca zahrnující největší atrakce města. Ubytování ve večerních hodinách.

20.den:

SAN FRANCISCO 50 mil / 70 km Dokončení prohlídky města, volno v San Franciscu!! Společná plavba po zálivu pod Golden Gate (v ceně). Fakultativně Vám nabízíme nezapomenutelný let helikoptérou nad San Franciscem a Golden Gate.

21.den:

LOS ANGELES 450 mil / 720 km Celodenní přejezd do počátečního bodu Vaší cesty – Los Angeles. Část cesty absolvujete po legendární silnici číslo 1 vinoucí se v nekonečných zákrutech nad pobřežím Pacifiku, součástí jsou časté zastávky s jedinečnými scenériemi. Po příjezdu do Los Angeles ubytování v hotelu.

22.den:

Odlet domů 30 mil / 50 km Dopoledne indiv. volno, poslední shopping, odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

23.den:

Přílet do Prahy v odpoledních hodinách Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000