crosssearch

Perly Havajských ostrovů

Poznávací zájezdy, USA

Oahu: Honolulu - Waikiki - křižník USS Arizona - Pearl Harbor o Kauai: Waimea Canyon - památník Jamese Cooka - Princeville o Hawaii: Kona - vodopády Akaka - Hilo - NP Volcanoes - činný vulkán Kilauea - Mauna Kea o Maui: Kahului - Haleakala - Hana

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

OAHU 20 mil / 35 km Odlet z Prahy do Honolulu. po uvítání na letišti průvodcem AT transfer do hotelu na Waikiki, ubytování.

2.den:

PEARL HARBOR, WAIKIKI 25 mil / 40 kmOrientační meeting s průvodcem, seznamovací vycházka po Waikiki. Odpoledne návštěva památníku křižníku USS Arizona v přístavu Pearl Harbor spojená s prohlídkou centra Honolulu.

3.den:

OKRUH OAHU 100 mil / 160 km Celodenní okružní prohlídka ostrova Oahu zahrnující vulkanický kráter Diamond Head, Hanauma Beach, Blowing Hole, Sunset Beach, ananasové plantáže a další zajímavosti.

4.den:

WAIKIKI 10 mil / 15 km Volno k indiv. rekreaci, fakultativně celodenní výlet na ostrov Molokai.

5.den:

KAUAI 25 mil / 40 km Odlet do Lihue na ostrově Kauai, transfer do hotelu, ubytování. Relaxace u hotelového bazénu nebo na pláži, fakultativně let helikoptérou nad ostrovem, který poskytuje neopakovatelné pohledy do míst, kde byl natáčen film Jurský park.

6.den:

OKRUH KAUAI 170 mil / 270 km Celodenní prohlídka ostrova Kauai. Jedinečná příroda deštného pralesa v horách ostrova, Waimea Canyon přezdívaný „Grand Canyon Pacifiku“, památník Jamese Cooka, opuštěné divoké pláže u města Princeville…

7.den:

HAWAII, KAILUA - KONA 20 mil / 35 km Odlet do Kony na ostrově Hawaii – Velkém Ostrově. Transfer do hotelu, ubytování a volno k relaxaci u bazénu nebo k toulkám po přístavním městečku Kailua Kona.

8.den:

OKRUH HAWAII 260 mil / 410 km Velmi časně odjezd k celodennímu okruhu ostrovem Hawaii. Návštěva fascinujících vodopádů Akaka obklopených pralesem plným květin a vůní, centra města Hilo a památníku sjednotitele Havajských ostrovů krále Kamehamehy. Zde Vám nabídneme fakultativní let nad činným vulkánem Kilauea, lávovými proudy a místy kde se žhavá láva vlévá do moře. Naše cesta dále pokračuje do národního parku Volcanoes. Zdejší vulkán Kilauea je nejdéle nepřetržitě aktivní sopkou v lidských dějinách, a jeho kráter Puu-oo chrlí stále lávu po úbočí hory do nedalekého moře… Pro dobrodružné povahy je možnost pěšího výletu až k lávovému proudu. Kromě činného vulkánu zde uvidíte také jedinečný lávový tubus, tropickým pralesem pokryté sopečné krátery a s trochou štěstí uvidíte i některého ze vzácných ptáků obývajících zdejší jedinečnou přírodu. Do hotelu se navrátíte v pozdních hodinách.

9.den:

KAILUA-KONA 10 mil / 15 km Celodenní individuální volno k relaxaci u bazénu nebo na pláži. Doporučujeme šnorchlování s pozorováním jedinečných korálových ryb a mořských želv. Odpoledne Vám nabídneme jedinečnou možnost výletu jeepem na vrchol sopky Mauna Kea (4527 metrů nad mořem). Nikde jinde na světě nelze automobilem v tak krátkém čase zdolat tak veliké převýšení a málokterý výhled je tak úchvatný jako pohled na západ slunce do Pacifiku vysoko nad mraky… Tato akce ale není vhodná pro osoby citlivé na změny atmosférického tlaku.

10.den:

MAUI, KAHULUI 40 mil / 65 km Odlet do Kahului na ostrově Maui. Transfer do hotelu spojený s návštěvou přírodní rezervace Iao Valley, ubytování a zbytek dne volno k relaxaci na pláži nebo u bazénu.

11.den:

NP HALEAKALA 160 mil / 255 km Velmi časně ráno odjezd do národního parku Haleakalá. Shlédnutí východu slunce z vrcholu stejnojmenné sopky. Cestou zpět návštěva Kahului a osady Kihei, koupání na tamních plážích. Odpoledne návrat do hotelu. Zbytek dne indiv. volno

12.den:

NAPILI BAY 10 mil / 15 km Celodenní volno k relaxaci na hotelové pláži s výhledem na ostrov Molokai. Fakultativně celodenní výlet do městečka Hana – silnice s tisíci zatáček kopírující členité pobřeží ostrova s fantastickou tropickou přírodou. Koupání pod vodopádem a na vulkanické pláži pod palmami. Návrat v pozdních hodinách.

13.den:

NAPILI BAY 10 mil / 15 km Celodenní volno k relaxaci a odpočinku u bazénu nebo na pláži

14.den:

Odlet domů 30 mil / 50 km Volno do odpoledních hodin, poté transfer na letiště a odlet do Prahy.

15.den:

Po přestupu v U.S.A. pokračování letu do Prahy

16.den:

Přílet do Prahy zájezd ukončí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000