crosssearch

Panorama USA Kanada

Poznávací zájezdy, USA

New York, Pocono Mountains, Niagarské vodopády, Philadelphia, Baltimore, Washington D.C. New York, nazývaný také "Big Apple", je jedno ze světově nejzajímavějších měst, které okouzluje svou atmosférou, fascinuje památkami a turisty přitahují také nákupní zóny s množstvím obchodů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu:

New York, Pocono Mountains, Niagarské vodopády, Philadelphia, Baltimore, Washington D.C.

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu: 15

1. den: Odlet z Prahy do New Yorku. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

2.-3. den: New York, nazývaný také "Big Apple", je jedno ze světově nejzajímavějších měst, které okouzluje svou atmosférou, fascinuje památkami a turisty přitahují také nákupní zóny s množstvím obchodů. Prohlídka města a jeho největších turistických atrakcí, Broadway, mrakodrapu Empire State Building, Greenwich Village, Chinatown, městská radnice, Wall Street a také kostelu Trinity. Večer můžete navštívit jednu z mnoha restaurací nebo některé ze slavných představení na Brodwayi. Nocleh.

4. den: Ráno opustíte Manhattan a následuje cesta na severozápad do proslulých Pocono Mountains a krajiny malebných scenérií severu státu New York. Pozdě odpoledne překročíte hranice na Rainbow Bridge a směřujete na kanadskou stranu Niagarských vodopádů v provincii Ontario. Nocleh.

5. den: Niagara-on-the-Lake je okouzlující viktoriánské město se zřetelně britskou příchutí. Cesta pokračuje podél nádherné Niagara Parkway až k Niagarským vodopádům. Následuje vyjížďka k vodopádům známou výletní lodí "Maid of the Mist", která vás odveze k Horseshoe Falls. Po projížďce možnost individuálního programu v okolí vodopádů. Nocleh.

6. den: Směřujete na jihovýchod, následuje údolí řeky Susquehanna skrz Appalachian Mountains do východní části Pensylvánie – Dutch Country. Příjezd do města Philadelphia na nocleh.

7. den: Philadelphia je městem "bratrské lásky", je také místem zrození americké nezávislosti a také historie. Dopolední prohlídka se soustředí na město a jeho pamětihodnosti. Poté následuje volno pro individuální program, ve kterém doporučujeme navštívit například Independence Hall nebo si prohlédnout Liberty Bell a další zajímavosti jako Independence National Historic Park. Cesta pokračuje do Baltimore, přezdívaném "Charm City", kde bude možnost pro individuální program či odpočinek. Přejezd do hlavního města a sídla vlády – Washington D.C. Nocleh.

8. den: Prohlídka města Washington D.C. s místním průvodcem: Lincoln Memorial, zastávka pro fotografy u Capitol Hill a Bílého Domu. Potom přejedete řeku Potomac a navštívíte Arlington National Cemetery, kde jsou pohřbeny význačné americké osobnosti jako John F. Kennedy a jeho bratr Robert. Odpoledne a večer volno pro individuální program. Možná návštěva historické Union Station na oběd následovaný návštěvou Smithsonian Museum podél National Mall. Nocleh.

9. den: Cesta zpět do New Yorku, transfer na letiště a odlet do Evropy.

10. den: Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000