crosssearch

Pacifickým pobřežím z Los Angeles do Seattle

Poznávací zájezdy, USA

Los Angeles - Monterey - San Francisco - NP Redwood - státní parky pacifického pobřeží - NP Olympic - NP North Cascades - NP Mt. Rainier - Seattle

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

LOS ANGELES 30 mil / 50 km Odlet z Prahy do Los Angeles. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.

2.den:

LOS ANGELES 70 mil / 110 km Celodenní prohlídka atrakcí a pamětihodností Los Angeles a okolí. Po seznámení s velkoměstem Vás čeká jedinečný zážitek – filmová studia Universal (vstup v letošním roce v ceně zájezdu).

3.den:

US-1, MONTEREY 430 mil / 680 km Celodenní přejezd do San Francisca, částečně po slavné silnici č.1 vinoucí se podél členitého pobřeží Pacifiku. Cestou pozorování lachtanů a lvounů, odpoledne prohlídka Monterey. Ubytování ve večerních hodinách.

4.den:

SAN FRANCISCO 50 mil / 80 km Celodenní prohlídka San Francisca zahrnující největší atrakce a pamětihodnosti metropole včetně plavby po zálivu pod Golden Gate (v ceně zájezdu).

5.den:

SAN FRANCISCO 100 mil / 160 km Dopoledne indiv. volno v centru San Francisca, poté odjezd na sever do národního parku Redwood, nocleh v motelu na trase.

6.den:

NP REDWOOD 360 mil / 570 km Prohlídka NP Redwood, domova nejvyšších stromů na Zemi. Pokračování do místa ubytování v Oregonu.

7.den:

OREGON DUNES, PORTLAND 370 mil / 590 km Pokračování cesty podél Pacifiku oblastí Oregon Dunes, cestou pozorování mořských vyder a lvounů. Odpoledne krátká prohlídka centra portlandu, ubytování již na území státu Washington.

8.den:

NP OLYMPIC 360 mil / 570 km Časně odjezd do národního parku Olympic na stejnojmenném poloostrově. Celodenní prohlídka tohoto obdivuhodného místa, poté odjezd trajektem přes úžinu Admiralty na pevninu a ubytování.

9.den:

NP NORTH CASCADES 290 mil / 460 km Prohlídka národního parku North Cascades, poté přejezd do blízkosti NP Mt.Rainier, ubytování ve večerních hodinách.

10.den:

NP MT.RAINIER 200 mil / 320 km Časně odjezd do národního parku Mt. Rainier. Prohlídka parku, odpoledne přejezd do Seattle. V podvečer prohlídka centra města, ubytování.

11.den:

odlet domů 40 mil / 60 km Dopoledne dle času odletu volno k odpočinku a nákupům, poté odjezd na letiště a odlet do Prahy.

12.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000