crosssearch

New York, New York

Poznávací zájezdy, USA

New York je nefalšovaným středobodem amerického snu. Kdo chce tenhle novodobý Babylon pochopit, musí jej zažít – vstřebat jeho výšku, velkolepé mosty, klokot ulice, uvolněnost a zdánlivou bezstarostnost jeho obyvatel. New York je rovněž symfonií barev, vůní, zvuků...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

New York je nefalšovaným středobodem amerického snu. Kdo chce tenhle novodobý Babylon pochopit, musí jej zažít – vstřebat jeho výšku, velkolepé mosty, klokot ulice, uvolněnost a zdánlivou bezstarostnost jeho obyvatel. New York je rovněž symfonií barev, vůní, zvuků klaksonů či ječení sirén. New York elektrizuje, omamuje a poznamenává – často na celý život…

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do New Yorku. Transfer do hotelu, podle časových možností individuální případně organizovaná návštěva některého ze zajímavých míst města. Nocleh v New Yorku.

2. den NEW YORK

Celodenní prohlídku New Yorku zahájíme plavbou na Liberty Island se světoznámou sochou Svobody a Ellis Island s muzeem emigrace. Pak, už suchou nohou, projdeme jižní Manhattan a jeho nejznámější místa jako kupříkladu Wall Street s burzou cenných papírů, Trinity Church, Čínskou a Italskou čtvrť, Soho či TriBeCa a další.
Z vyhlídkové terasy legendárního mrakodrapu Empire State Building si v podvečer vychutnáme zvolna se rozsvěcující město. Nocleh v New Yorku.

3. den NEW YORK

Dnes pokračujeme prohlídkou oblastí v okolí Central Parku, Páté avenue a Times Square. Navštívíme a podle mož­ností si prohlédneme Madison Square Garden, Rockefellerovo centrum, divadelní čtvrť a obchody na Páté Avenue. Večer na rozzářeném Times Square se nabízí ideální příležitost vstřebat jedinečnou atmosféru města. Nocleh v New Yorku.

4. den NEW YORK – PRAHA

Volný program, případně individuální dokončení prohlídky města či návštěva ně­kterého z muzeí. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

5. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000