crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

New York a Miami Beach

Poznávací zájezdy, USA

K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.

Konečná cena za osobu od: 57 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

NEW YORK CITY Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti delegátem America Tours Vás čeká transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

2.den:

LOWER MANHATTAN Na úvod dne Vás pozveme na plavbu lodí kolem Manhattanu po řekách Hudson a East River (v ceně), během které se seznámíte s místopisem New Yorku, a naskytnou se Vám jedinečné pohledy na Manhattan a sochu Svobody. Hned po tomto úvodu dne bude následovat okružní prohlídka největších atrakcí Manhattanu - Battery Park,Wall Street se slavnou Burzou, China Town, Brooklyn Bridge a dalších atrakcích vyhlídkovým busem. Během dne Vám nabídneme fakultativní let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody - skvělý doplněk k Vašemu zájezdu ( není v ceně).Do hotelu se vrátíte ve večerních hodinách.

3.den:

MIDTOWN, UPTOWN MANHATTAN Pokračování prohlídky Manhattanu !! Poznejte Broadway, oblast Central Parku a 5.Avenue. Společně navštívíte vyhlídku ze střechy mrakodrapu Rockefeller Center a projdete si slavné Times Square... Návrat do hotelu v pozdních hodinách.

4.den:

EMPIRE STATE BUILDING, MIAMI Volno na Manhattanu !! Využijte času k samostatnému poznávání metropole. jako bonus Vám America Tours věnuje vstupenku na Empire State Building - navštivte tuto dominantu Manhattanu v čase, který Vám nejvíce vyhovuje !! Odpoledne transfer na letiště a odlet do Miami. Po uvítání na letišti delegátem America Tours transfer do hotelu na Miami Beach, ubytování.

5.den:

MIAMI BEACH Dopoledne Vás čeká orientační okruh po Miami a Miami Beach, a odpoledne již bude plně ve Vaší režii - relaxace, pobyt na pláži nebo u bazénu ...

6.den:

MIAMI BEACH Volný den k relaxaci. Fakultativně Vám nabízíme celodenní výlet na ostrov Key West – nejjižnější bod kontinentálních USA v Karibském moři.

7.den:

MIAMI BEACH Celodenní volno k rekreaci na pláži či u bazénu.

8.den:

Odlet domů Dopoledne volno, poté transfer na letiště a odlet do Prahy. Fakultativně individuální prodloužení pobytu na Miami Beach.

9.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000