crosssearch

Na motocyklech Kalifornií a Nevadou

Poznávací zájezdy, USA

Los Angeles - Fresno - NP Yosemite - NP Sequoia - Lake Tahoe - Reno - Sacramento - San Francisco - Monterey - Santa Barbara

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

LOS ANGELES 25 mil / 40 km Odlet z Prahy do Los Angeles. Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, orientační meeting, aklimatizace.

2.den:

LOS ANGELES, SANTA MONICA 40 mil / 65 km Orientační prohlídka hlavních atrakcí Los Angeles, Beverly Hills, Hollywoodu. Odpoledne vyzvednutí motocyklů Harley Davidson nebo Honda (typ dle Vašeho výběru v objednávce zájezdu), odborná instruktáž a trénink ovládání, v podvečer krátký výlet na motocyklech do Santa Monica Beach.

3.den:

CENTRAL VALLEY 220 mil / 350 km Časně odjezd na první – seznamovací etapu Vaší cesty s cílem ve Fresnu. Cesta vede převážně po dálnicích a jejím cílem je dokonalé seznámení se s motorkou. Odpoledne ubytování ve Fresnu, volno k relaxaci u bazénu.

4.den:

NP SEQUOIA/KINGS CANYON 190 mil / 300 km Celodenní výlet do národních parků Sequoia a Kings Canyon. Prohlídka parků do večerních hodin, poté návrat do hotelu.

5.den:

NP YOSEMITE 180 mil / 280 km Celodenní návštěva národního parku Yosemite. Prohlídka Yosemitského údolí a přejezd horskou silnicí přes Tioga Pass. V podvečer ubytování v Lee Vining.

6.den:

LAKE TAHOE, RENO 190 mil / 300 km Ráno odjezd k Lake Tahoe – vysokohorskému jezeru v pohoří Sierra Nevada. Okruh kolem jezera, zastávky na vyhlídkách… Odpoledne příjezd do města Reno známého svými kasiny a nočními kluby, ubytování.

7.den:

SACRAMENTO 225 mil / 360 km Celodenní přejezd přírodou Tahoe National Forest nejprve do hlavního města Kalifornie Sacramenta, a v podvečer pak příjezd do San Francisca, ubytování.

8.den:

SAN FRANCISCO 50 mil / 80 km Celodenní prohlídka San Francisca a jeho největších atrakcí, včetně plavby po zálivu pod Golden Gate Bridge.

9.den:

MONTEREY 120 mil / 190 km Dopoledne volno v centru San Francisca, poté odjezd do Monterey na pobřeží Pacifiku, ubytování.

10.den:

US - 1 340 mil / 540 km Celodenní krásný, ale náročný přejezd po „nejkrásnější silnici USA“ číslo 1 do Los Angeles přes Morro Bay, St. Louis Obispo a Santa Barbaru. Ubytování ve večerních hodinách. Po návratu dle časových možností odevzdání motocyklů.

11.den:

Odlet domů Podle času odletu transfer na letiště a odlet do Prahy.

12.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000