crosssearch

Metropole západu U.S.A.

Poznávací zájezdy, USA

Los Angeles - Hollywood - Santa Monica - silnice č.1 - Monterey - San Francisco - Sacramento - Lake Tahoe - Squaw Valley - Reno - Carson City - Mono Lake - Las Vegas - Údolí Smrti

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

LOS ANGELES 20 mil / 30 km Odlet z Prahy do Los Angeles. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours Vás čeká transfer do hotelu, během něhož Vás průvodce seznámí s detaily programu zájezdu.

2.den:

LOS ANGELES 60 mil / 100 km Dnes Vás čeká celodenní prohlídka Los Angeles – navštívíte Hollywood se slavnými bulváry Hollywood a Sunset, prohlédnete si „chodník hvězd“, projdete se po slavném Rodeo Drive v Beverly Hills, shlédnete panoráma města z výšiny Griffith Park a závěrem navštívíte slavnou pláž Santa Monica Beach. Odpoledne budou moci zájemci navštívit jedinečná filmová studia Universal v Hollywoodu (vstup není v ceně).

3.den:

SAN FRANCISCO 380 mil / 610 km Časně odjezd do San Francisca, převážně po slavné „nejkrásnější silnici světa“ číslo 1 vinoucí se podél skalnatého pobřeží Pacifiku. Čekají Vás četné zastávky s jedinečnými výhledy a prohlídka města Monterey. Příjezd do San Francisca a ubytování očekávejte ve večerních hodinách.

4.den:

SAN FRANCISCO 60 mil / 100 km Celodenní prohlídka San Francisca Vás zavede nejenom na světoznámá místa jako je Golden Gate, Twin Peaks, Fisherman’s Wharf, China Town a další, ale ukážeme Vám i mnoho dalších turisticky zajímavých míst. Jako součást prohlídky Vás pozveme k plavbě lodí po zálivu pod Golden Gate (v ceně), a doporučujeme Vám fakultativní let helikoptérou nad San Franciscem a nad Golden Gate, který je nezapomenutelným zážitkem.

5.den:

SACRAMENTO, LAKE TAHOE 280 mil / 440 km Časně odjezd do hlavního města Kalifornie Sacramenta. Po krátké prohlídce centra města budete pokračovat k vysokohorskému jezeru Lake Tahoe v pohoří Sierra Nevada. Návštěva slavného Squaw Valley, okružní cesta kolem jezera s vyhlídkami na jedinečnou přírodu. V podvečer příjezd do města Reno v Nevadě, ubytování a večer volný k návštěvám kasin a heren.

6.den:

RENO, MONO LAKE 480 mil / 760 km Návštěva hlavního města Nevady Carson City a obdivuhodného jezera Mono Lake. Průjezd pouštěmi Nevady do Las Vegas. Večer Vás na seznámení s hlavním městem zábavy zveme na jedinečný let helikoptérou nad zářícím Las Vegas (fakultativně).

7.den:

LAS VEGAS 30 mil / 50 km Celodenní volno v Las Vegas!! Fakultativně Vám nabízíme celodenní výlet do Death Valley – nejnižšího a nejteplejšího místa západní polokoule.

8.den:

Odlet domů 10 mil / 15 km Dopoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

9.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000