crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Metropole východu USA a Kanady

Poznávací zájezdy, USA

Z New Yorku do Montrealu. Návštěva Philadelphie s prohlídkou historického centra města, Federal Hall a Liberty Bell & zvonu, který je pro Američany symbolem svobody. Přejezd do Atlantic City, města nazývaného Las Vegas východu. Ubytování a volno na prohlídku kasin, nocleh.

Konečná cena za osobu od: 88 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Z New Yorku do Montrealu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do New Yorku. Po příletu přejezd do Philadelphie, nocleh.

2. den PHILADELPHIA – ATLANTIC CITY

Návštěva Philadelphie s prohlídkou historického centra města, Federal Hall a Liberty Bell – zvonu, který je pro Američany symbolem svobody. Přejezd do Atlantic City, města nazývaného Las Vegas východu. Ubytování a volno na prohlídku kasin, nocleh.

3. den WASHINGTON D.C.

Přejezd do Washingtonu D.C., kde navštívíme Arlingtonský hřbitov, památník vietnamské a korejské války a další zajímavosti. Nocleh ve Washingtonu DC.

4. den WASHINGTON D.C.

Prohlídka metropole USA. Uvidíme Bílý dům, Kapitol, budovu FBI, památníky prezidenta Washingtona, Lincolna a Roosevelta a také světoznámá muzea obklopující centrum města, tzv. Mall. Nocleh ve Washingtonu D.C..

5. den PITTSBURGH

Odjezd do Pittsburghu, v němž hrála řada českých hokejistů včetně Jaromíra Jágra. Pittsburgh je také městem úžasné architektury. Kvůli poloze na soutoku dvou řek se mu říká město mostů. Nocleh.

6. den LAKE ERIE – BUFFALO

Přejezd k jezeru Erie, jednomu z pěti Velkých jezer. Podél jezera dojedeme do Buffala. Ubytování v hotelu následované návštěvou Niagarských vodopádů se světelným show. Nocleh v Niagara Falls.

7. den NIAGARA FALLS

Krátká prohlídka Buffala. Po přesunu k Niagaře nás čeká výlet s vyhlídkami na 55 metrů vysokou masu vody. Sílu živlu znásobí plavba lodí v blízkosti vodní stěny. Odjezd do Toronta, nocleh.

8. den TORONTO – LAKE ONTARIO

Prohlídka Toronta s návštěvou CN Tower a vyhlídky ve výšce 447 metrů. Její skleněné dno dokáže vyvolat pocit děsu a paniky. CN Tower byla donedávna nejvyšší stavbou světa. Odjezd podél jezera Ontario do Ottawy. Nocleh na trase.

9. den OTTAWA – MONTREAL

Příjezd do Ottawy, hlavního města Kanady. Prohlídka města a jeho nejatraktivnějších míst – Rideau Canal, budovy parlamentu a dalších pamětihodností. Přejezd do Montrealu ve francouzsky mluvící provincii Québec City, nocleh.

10. den MONTREAL – VERMONT

Prohlídka historické části Montrealu připomínající starou Francii s bazilikou Notre Dame. Návštěva cen­tra s mrakodrapy a vyhlídky nad městem. Odjezd do státu Vermont v USA, nocleh.

11. den ALBANY – NEW YORK

Cesta státem New York s návštěvou Albany. V podvečer příjezd do New Yorku. Volný program, případně večerní návštěva města. Nocleh v New Yorku.

12. den NEW YORK

Prohlídku New Yorku zahájíme plavbou na Libert Islandu se sochou Svobody a Ellis Island s muzeem emigrace. Projdeme jižní Manhattan s Wall Street, Trinity Church, Čínskou a Italskou čtvrť, Soho či TriBeCa. Můžeme rovněž vyjet na vyhlídku mrakodrapu Empire State Building. Nocleh v New Yorku.

13. den NEW YORK

Prohlídka oblastí okolo Central Parku, Páté avenue, Times Square. Navštívíme Rockefellerovo centrum či divadelní čtvrť. Večer na rozsvíceném Times Square se nabízí ideální příležitost vstřebat atmosféru města. Nocleh v New Yorku.

14. den ODLET DO PRAHY

Volno. Odpoledne odlet do Prahy.

15. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000