crosssearch

Města východu USA - magnety východního pobřeží

Poznávací zájezdy, USA

New York | Niagárské vodopády | Buffalo | Washington D.C. | Philadelphia. Prohlídku New Yorku (pěšky či metrem) zahájíme návštěvou Liberty Islandu se sochou Svobody a Ellis Islandu, jenž se stal symbolickým milníkem pro miliony přistěhovalců, kteří zde čekali na povolení ke...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

New York | Niagárské vodopády | Buffalo | Washington D.C. | Philadelphia

1.den: Odlet z Prahy do New Yorku. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a dále možnost návštěvy některého ze zajímavých míst města. Nocleh v New Yorku.

2.den: Prohlídku New Yorku (pěšky či metrem) zahájíme návštěvou Liberty Islandu se sochou Svobody a Ellis Islandu, jenž se stal symbolickým milníkem pro miliony přistěhovalců, kteří zde čekali na povolení ke vstupu do Nového světa. Pak projdeme jižní Manhattan a navštívíme známá místa jako Wall Street s burzou cenných papírů, Trinity Church, Čínskou a Italskou čtvrť, Soho či TriBeCa a další. Z terasy nejslavnějšího mrakodrapu Empire State Building si pak nejlépe při západu slunce vychutnáme úžasné panorama města. Nocleh v New Yorku.

3.den: Pokračování v prohlídce New Yorku. Dnes nás čeká prohlídka oblastí okolo Centrálního parku, Páté avenue a Times Square. Podíváme se také k Madison Square Garden, Rockefellerovu centru, navštívíme divadelní čtvrť a luxusní obchody na Páté avenue. Večer na rozzářeném Times Square nastane ideální příležitost vstřebat jedinečnou atmosféru města. Nocleh v New Yorku.

4.den: Přejezd státem New York. V podvečerních hodinách příjezd k Niagarským vodopádům, ubytování, volný program. Po setmění lze shlédnout světelnou show barev, která je promítána přímo na vodní stěnu této přírodní ikony východu USA. Nocleh v Niagara Falls.

5.den: Pěší výlet podél vodopádů s několika úžasnými vyhlídkami na 55 metrů vysokou masu padající vody. Mohutnou sílu běsnícího živlu ještě znásobí plavba lodí v těsné blízkosti vodní stěny. Po krátké zastávce v Buffalu, kdysi pyšného centra rejdařského obchodu na Velkých jezerech, odjedeme směrem do Washingtonu D.C. Nocleh na trase.

6.den: Návštěva legendárního Gettysburgu, kde se odehrála klíčová bitva občanské války mezi pokrokovým Severem a otrokářským Jihem. Odpoledne příjezd do hlavního města USA Washingtonu D.C. Po ubytování můžeme individuálně vyrazit do centra města, případně večer navštívit srdce nočního života, které bije ve čtvrti Adams Morgan nebo v četných barech v okolí ulice U Street. Nocleh ve Washingtonu D.C.

7.den: Celodenní prohlídka Washingtonu D.C., během níž se podíváme k Bílému domu, Kapitolu – kde sídlí americký senát a kongres, monumentu prvního amerického prezidenta George Washingtona či památníku prezidenta Abrahama Lincolna. Rovněž navštívíme Arlingtonský hřbitov, působivý památník vietnamské a korejské války a řadu dalších zajímavostí města včetně možnosti návštěvy některého z unikátních muzeí na hlavní washingtonské třídě Mall. Nocleh ve Washingtonu D.C.

8.den: Odjezd do Annapolis, které díky architektonickému stylu, historii a přímořskému rázu patří k vůbec nejhezčím městečkům v USA. Sídlí zde rovněž slavná námořní akademie. Mezi kadety téhle elitní školy patřili američtí prezidenti, astronauti nebo kupříkladu příslušníci speciálních komand SEALS. Poté učiníme krátkou zastávku u velkolepého mostu Chesapeake Bridge, jenž se klene nad překrásnou zátokou Chesapeake Bay. Po příjezdu do Philadelphie ubytování s možností individuální návštěvy centra města. Nocleh ve Philadelphii.

9.den: Philadelphie, dopoledne prohlídka historického centra města s návštěvou Federal Hall a Liberty Bell – zvonu, jenž je pro všechny Američany symbolem svobody a národní nezávislosti. Následuje transfer na letiště v New Yorku a odlet do Prahy.

10.den: Přílet do Prahy.
Informace
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 10 osob.
V jarních měsících může být regulována plavba k Niagarským vodopádům.
Cena zahrnuje

• leteckou dopravu v turistické třídě
• transfery klimatizovaným mikrobusem
• 8 noclehů v hotelech a motelech kategorie , průvodce
• výlet lodí k soše Svobody, plavbu k Niagarským vodopádům
• zák. pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Cena nezahrnuje

• fakultativní vstupy a výlety
• stravování a spropitné
• registraci ke vstupu do USA v systému ESTA (bližší informace u prodejce)
• metro v NY cca 2,- USD/1jízda

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000