crosssearch

Města a příroda východu USA

Poznávací zájezdy, USA

New York - Niagarské vodopády - Washington D.C. Nesmírně oblíbená trasa pokrývající nejzajímavější města severovýchodu...

Hotel jsme osobně navštívili...
Konečná cena za osobu od: 51 141 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

New York - Niagarské vodopády - Washington D.C.

Nesmírně oblíbená trasa pokrývající nejzajímavější města severovýchodu Spojených států, legendární Niagarské vodopády a také řadu míst, která sehrála mimořádnou roli v moderních dějinách Spojených států.

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do New Yorku. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a dále možnost návštěvy některého ze zajímavých míst města. Nocleh v New Yorku.

2. den NEW YORK

Prohlídku New Yorku zahájíme návštěvou Liberty Islandu se sochou Svobody a Ellis Islandu, jenž se stal symbolickým milníkem pro miliony přistěhovalců, kteří zde čekali na povolení ke vstupu do Nového světa. Pak projdeme jižní Manhattan a navštívíme známá místa jako Wall Street s burzou cenných papírů, Trinity Church, Čínskou a Italskou čtvrť, Soho či TriBeCa a další. Z terasy nejslavnějšího mrakodrapu Empire State Building si pak nejlépe při západu slunce vychutnáme úžasné panorama města. Nocleh v New Yorku.

3. den NEW YORK

Dnes nás čeká prohlídka oblastí okolo Centrálního parku, Páté avenue a Times Square. Podíváme se také k Madison Square Garden, Rockefellerovu centru, navštívíme divadelní čtvrť a luxusní obchody na Páté avenue. Večer na rozzářeném Times Square nastane ideální příležitost vstřebat jedinečnou atmosféru města. Nocleh v New Yorku.

4. den NEW YORK – NIAGARA FALLS

Přejezd státem New York. V podvečerních hodinách příjezd k Niagarským vodopádům, ubytování, volno. Po setmění lze shlédnout světelnou show barev, která je promítána přímo na vodní stěnu této přírodní ikony východu USA. Nocleh v Niagara Falls.

5. den NIAGARA FALLS – BUFFALO

Pěší výlet podél vodopádů s několika úžasnými vyhlídkami na 55 metrů vysokou masu padající vody. Mohutnou sílu běsnícího živlu ještě znásobí plavba lodí v blízkosti vodní stěny. Po krátké zastávce v Buffalu, kdysi pyšného centra rejdařského obchodu na Velkých jezerech, odjedeme směrem do Washingtonu D.C.. Nocleh na trase.

6. den GETTYSBURG – WDC

Návštěva legendárního Gettysburgu, kde se odehrála klíčová bitva občanské války mezi pokrokovým Severem a otrokářským Jihem. Odpoledne příjezd do hlavního města USA Washingtonu D.C.. Po ubytování můžeme individuálně vyrazit do centra města, případně večer navštívit srdce nočního života, které bije ve čtvrti Adams Morgan nebo v četných barech v okolí ulice U Street. Nocleh ve Washingtonu D.C..

7. den WASHINGTON D.C.

Celodenní prohlídka města, během níž se podíváme k Bílému domu, Kapitolu – kde sídlí americký senát a kongres, monumentu prvního amerického prezidenta George Washingtona či památníku prezidenta Abrahama Lincolna. Rovněž navštívíme Arlingtonský hřbitov, působivý památník vietnamské a korejské války a řadu dalších zajímavostí města včetně možnosti návštěvy některého z unikátních muzeí na hlavní washingtonské třídě Mall. Nocleh ve Washingtonu D.C..

8. den ANNAPOLIS – PHILADELPHIA

Odjezd do Annapolis, které díky architektonickému stylu, historii a přímořskému rázu patří k nejhezčím městečkům v USA. Sídlí zde slavná námořní akademie. Mezi kadety téhle elitní školy patřili američtí prezidenti, astronauti nebo příslušníci speciálních komand SEALS. Poté učiníme zastávku u velkolepého mostu Chesapeake Bridge, jenž se klene nad překrásnou zátokou Chesapeake Bay. Po příjezdu do Philadelphie, ubytování s možností individuální návštěvy centra města. Nocleh ve Philadelphii.

9. den PHILADELPHIA – PRAHA

Dopoledne prohlídka historického centra města s návštěvou Federal Hall a Liberty Bell – zvonu, jenž je pro všechny Američany symbolem svobody a národní nezávislosti. Následuje transfer na letiště v New Yorku a odlet do Prahy.

10. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000