crosssearch

Malý okruh západem USA

Poznávací zájezdy, USA

Los Angeles - Hollywood - San Francisco - Golden Gate Bridge - Fresno - NP Yosemite - Mojavská poušť - Laughlin - Route 66 - Grand Canyon - Page - Lake Powell - Kanab - NP Zion - Las Vegas

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

LOS ANGELES 30 mil / 50 km Odlet z Prahy do Los Angeles. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.

2.den:

LOS ANGELES 60 mil / 100 km Celodenní prohlídka Los Angeles zahrnující největší atrakce města – Hollywood, Beverly Hills, Griffith Observatory, Rodeo Drive, Santa Monica Beach… V ceně je zahrnuta i návštěva jedinečných filmových studií Universal!!

3.den:

SAN FRANCISCO 380 mil / 610 km Časně odjezd do San Francisca. Po příjezdu ubytování a prohlídka největších atrakcí a zajímavostí města – Golden Gate Bridge, Twin Peaks, Coit Tower, Fishermans Wharf, China Town…

4.den:

SAN FRANCISCO 70 mil / 110 km Pokračování prohlídky San Francisca návštěvou vyhlídek Twin Peaks, Coit Tower , a slavného Golden Gate Bridge. Pozveme Vás také k plavbě po zálivu pod Golden Gate a kolem ostrova Alcatraz. Odpoledne individuální volno v San Franciscu k samostatné prohlídce města.

5.den:

SACRAMENTO 200 mil / 320 km Odjezd do Sacramenta, hlavního města Kalifornie. Prohlídka historického i moderního centra města,návštěva Capitolu státu California, sídla senátu a guvernéra. Odpoledné přejezd do místa ubytování na cestě do národního parku Yosemite.

6.den:

NP YOSEMITE 180 mil / 290 km Časně odjezd do národního parku Yosemite – perly mezi národními parky Kalifornie. Celodenní prohlídka Yosemitského údolí, výlety k ohromujícím vodopádům. Večer návrat do hotelu ve Fresnu.

7.den:

MOJAVE DESERT, LAUGHLIN 400 mil / 640 km Celodenní přejezd až na území státu Nevada. Cestou návštěva Bakersfieldu, Mojave, města Barstow. V podvečer příjezd zajímavou hornatou pouští do Laughlinu – města na břehu Colorada tvořeného převážně kasiny a čerpacími stanicemi. Ubytování v hotelu a volný večer k návštěvě kasin a heren.

8.den:

ROUTE 66, NP GRAND CANYON 350 mil / 560 km Časně odjezd do národního parku Grand Canyon, částečně po slavné historické Route 66. Prohlídka tohoto přírodního divu do pozdních odpoledních hodin, fakultativně Vám nabízíme nezapomenutelný let nad Grand Canyonem letadlem nebo helikoptérou. Večer po průjezdu Painted Desert příjezd do městečka Page, ubytování.

9.den:

LAKE POWELL, NP ZION 330 mil / 530 km Časně Vám nabídneme fakultativní let letadlem nad pohádkově krásným pouštním jezerem Lake Powell ke skalnímu oblouku Rainbow Bridge, poté Vás čeká odjezd přes kaňon řeky Colorado oblastí Vermillion Cliffs a přes městečko Kanab do národního parku Zion. Po prohlídce tohoto přírodního skvostu ve večerních hodinách příjezd do Las Vegas, orientační okružní prohlídka, ubytování a volno k návštěvě kasin a atrakcí města. Doporučujeme Vám fakultativní let helikoptérou nad zářícím Las Vegas (není v ceně zájezdu).

10.den:

LAS VEGAS 25 mil / 40 km Volný den v Las Vegas!! Můžete relaxovat u hotelového bazénu, věnovat se shoppingu, na vlastní pěst odhalovat "tajemství" města.. Fakultativně Vám nabídneme celodenní výlet do slavného národního parku Death Valley, nejnižšího a nejteplejšího místa západní hemisféry. Večer doporučujeme navštívit některou ze slavných show ( fakultativně).

11.den:

Odlet domů 15 mil / 25 km V časných ranních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy nebo fakultativně odlet k pobytu na Havajské ostrovy.

12.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000