crosssearch

Luxusní Lodní Program Freedom

Poznávací zájezdy, USA

Plavba Miami/Fort Lauderdale - Key West - Kajmanské ostrovy - Jamajka - Miami/Fort Lauderdale

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 Plavba Miami/Fort Lauderdale - Key West - Kajmanské ostrovy - Jamajka - Miami/Fort Lauderdale

Den 1 - sobota: Praha - Miami/Fort Lauderdale Odlet z Prahy; po příletu na Floridu transfer do hotelu kategorie ****; ubytování; volný program; nocleh .

Den 2 - neděle: Miami/Fort Lauderdale - Key West Odpoledne transfer na luxusní loď Freedom společnosti Carnival Cruise Lines do přístavu v Miami/Fort Lauderdale; ubytování; pobyt na lodi s programem All inclusive.

Den 3 - pondělí: Key West V ranních hodinách příjezd na Key West; ostrůvek v souostroví Florida Keys; jež tvoří skoro 1700 ostrůvků u jihovýchodního cípu Floridy. Celé ostrovy jsou charakteristické nespočtem různých druhů rostlin a živočichů; průzračným mořem a působivým přáírodním panoramatem. Nabídka fakultativních výletů.

Den 4 - úterý: Key West - Kajmanské ostrovy Volný den na palubě lodi na volném moři při plavbě Karibikem na Kajmanské ostrovy. Kromě slunění se u bazénu; návštěvy restaurací; barů; butiků zde naleznete i vyhlášené kino pod širým nebem s možností shlédnutí nových Hollywoodských fi lmů.

Den 5 - středa: Kajmanské ostrovy / George Town V ranních hodinách příjezd do George Townu; města; které je označováno za srdce Kajmanských ostrovů. George Town je hlavní a zároveň průmyslovou a bankovní zónou ostrovů. Nachází se zde něco přes 600 bank a obchodní centra. Podél moře jsou nádherné pláže a v případě zájmu můžete fakultativně navštívit některou z lokalit; kde se lépe seznámíte s tajemným obyvetelem zdejších vod - obrovskými rejnoky rodu Manta.

Den 6 - čtvrtek: Kajmanské ostrovy / George Town - Jamajka / Ocho Rios V ranních hodinách příjezd do Ocho ?? Rios; přístavu a letoviska na severním pobřeží Jamajky; které se nachází v obci Saint Ann a je vyhlášeným turistickým cílem; rovněž známým pro potápění a širokou nabídku vodních sportů. Ocho Rios je vůbec jedním z nejrychleji se rozvíjejících měst v karibské oblasti a je lemováno útesy porostlými kapradím a vodopády. Město se nachází kousek od místa; kde poprvé na Jamajce zakotvil Kryštof Kolumbus. Naleznete zde Kolumbovo muzeum; Sevillský velký dům a Park dědictví s pozůstatky vykopávek kolonie Nová Sevilla.

Den 7 - pátek: Jamajka - Miami/Fort Lauderdale Volný den na palubě lodi na volném ?? moři při plavbě Karibikem zpět do Miami/ Fort Lauderdale.

Den 8 - sobota: Miami/Fort Lauderdale V ranních hodinách příjezd do přísta- ?? vu v Miami/Fort Lauderdale; transfer na letiště v Miami/Fort Lauderdale. Odlet zpět do Prahy.

Den 9 - neděle: Praha Přílet do Prahy

Technická specifikace výletní lodi Destiny: Loď patří mezi nejmodernější ve flotile lodí; uskutečňujících plavby Karibikem. Byla spuštěna na vodu v roce 2007 a naleznete zde bazén; množství klubů; barů a možností stravování; butiky; kino a kasino. Celková tonáž činí 110.000 tun; délka lodi 290;2 metrů; šířka 35;4 metrů a rychlost činí 21 námořních uzlů (tj. přibližně 39 km za hodinu). Loď pojme 2974 pasažérů a 1150 členů posádky. Ubytování Pro klienty Exim tours jsou vyhrazeny na palubě lodi Destiny luxusní kajuty; které se nachází po vnějším obvodu palub a jsou vybaveny televizorem; koupelnou se sprchou/WC; telefonem; za příplatek je možnost kajuty s balkonem. Program All Inclusive V hotelu na Miami Beach-Hollywood Beach-Fort Lauderdale dle popisu v katalogu či na webových stránkách Exim tours. Na palubě luxusní lodi Destiny program All inclusive zahrnuje: snídaně a obědy formou bufetu; občerstvení během dne v barech a snack barech; večeře formou luxusního servírovaného menu; půlnoční občerstvení; neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů (voda; limonády; káva/čaj) a místních rozlévaných alkoholických nápojů (pivo; víno; likéry a další). Program All Inclusive nezahrnuje: Telefonické a internetové spojení; nosiče zavazadel; kadeřnické služby; masáže; praní a žehlení; obchody; výlety na pevninu; fakultativní služby; speciální druhy importovaných nápojů. Poznámky Letištní a bezpečnostní taxa; palivový příplatek; přístavní taxy se mohou během sezóny měnit. Při plavbě na lodi není k dispozici asistence česky hovořícího delegáta. Cestující jsou na palubě povinni se k hlavním jídlům a ke společenskému programu oblékat odpovídajícím způsobem. K plavbě lze připojit 2. týden pobytu ve vybraném hotelu. Cena 2. týdne se vypočítá jako rozdíl ceny pobytového zájezdu ve vybraném hotelu na 16 dní minus cena na 9 dní (v termínu odletu shodném s termínem plavby)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000