crosssearch

Luxusní Lodní Program Destiny

Poznávací zájezdy, USA

Plavba Miami/Fort Lauderdale - souostroví Turks a Caicos - Bahamy - Miami/Fort Lauderdale Den 1 - sobota: Praha - Miami/ Fort Lauderdale Odlet z Prahy; po příletu na Floridu transfer do hotelu dle vybrané kategorie (***; ****; *****); ubytování; volný program; nocleh

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Plavba Miami/Fort Lauderdale - souostroví Turks a Caicos - Bahamy - Miami/Fort Lauderdale

Den 1 - sobota: Praha - Miami/ Fort Lauderdale Odlet z Prahy; po příletu na Floridu transfer do hotelu dle vybrané kategorie (***; ****; *****); ubytování; volný program; nocleh

Den 2 - neděle: Greater Miami Volný program v pobytovém hotelu; možnost návštěvy zajímavých míst; nákupů; zábavy či odpočinku na pláži.

Den 3 - pondělí: Miami/Fort Lauderdale Volný program v pobytovém hotelu; během dne transfer na luxusní loď Destiny společnosti Carnival Cruise Lines do přístavu v Miami/Fort Lauderdale; ubytování; pobyt na lodi s programem All inclusive.

Den 4 - úterý: Plavba po moři Volný den na palubě lodi na volném moři při plavbě Karibikem směrem na Grand Turk. Kromě slunění se u některého ze tří bazénu; návštěvy některé z restaurací; barů; butiků nebo casina budete mít možnost využít i lázeňských služeb k uvolnění a relaxaci.

Den 5 - středa: Souostroví Turks&Caicos / Grand Turk - Bahamy / Half Moon Cay V ranních hodinách příjezd na ostrov Grand Turk; na němž leží i hlavní město souostroví Turks; jež je spolu se sousedním souostrovím Caicos zámořským územím Velké Británie. Leží cca 900 km od Miami a pyšní se nedotčenou přírodou a mořem s nádhernou průzračnou vodou a korálovými útesy. Nabízí se zde nejen možnost šnorchlování a potápění; ale i nabídka fakultativních výletů po okolí ve čtyřkolkách či projížďaka na koních po pláži. V odpoledních hodinách loď odplouvá směrem k Bahamám. Volný program na lodi.

Den 6 - čtvrtek: Bahamy / Half Moon Cay - Bahamy / Nassau V ranních hodinách příjezd na ostrov Half Moon Cay; soukromý korálový ostrůvek na Bahamách. Zde budete mít ideální možnost odpoutat se od všedních starostí a využít možnosti relaxace nebo fakultativních služeb; jako je šnorchlování; surfování nebo jízda na koni. Ostrov je znám též pro nespočet různých druhů ptactva. V pozdních odpoledních hodinách odjezd směr Nassau. Volný program na lodi.

Den 7 - pátek: Bahamy / Nassau - Miami / Fort Lauderdale V ranních hodinách příjezd do Nassau; hlavního města souostroví Bahamy. Město se nachází na ostrově New Providence a spolu s rušným přístavem; barevnou směsí starého světa a koloniální architektury se stalo hlavní oblíbenou a turistickou atrakcí Baham. Tropické podnebí; nádherná krajina a průzračně čiré moře Vás jistě zaujme. I zde na Vás čeká nabídka fakultativních výletů; mezi něž patří návštěva zoologické zahrady; koupání s delfíny a mnohé další. V odpoledních hodinách odjezd zpět do přístavu Miami/Fort Lauderdale.

Den 8 - sobota: V ranních hodinách příjezd do Miami/ ?? Fort Lauderdale. Transfer na letiště v Miami/Fort Lauderdale. Odlet zpět do Prahy.

Den 9 - neděle: Přílet do Prahy.

Technická specifikace výletní lodi Destiny: Loď byla spuštěna na vodu v roce 1996; jako největší osobní postavená loď (dle tonáže) ve své době. V roce 2005 prošla celkovou rekonstrukcí. Naleznete na ní 3 bazény; množství klubů; barů a možností stravování; butiky; lázně a kasino. Celková cena lodi dosahuje 400 milionů USD; tonáž je 101.353; délka lodi 272 metrů; šířka 35;36 metrů a rychlost činí 21 námořních uzlů (tj. přibližně 38;9 km v hodině). Loď pojme 2600 pasažerů a 1040 členů posádky. Ubytování Pro klienty Exim tours jsou vyhrazeny na palubě lodi Destiny luxusní kajuty; které se nachází po vnějším obvodu palub a jsou vybaveny televizorem; koupelnou se sprchou/WC a telefonem. Je možné si připlatit i kajutu s balkonem. Program All Inclusive V hotelu na Miami Beach-Hollywood Beach-Fort Lauderdale dle popisu v katalogu či na webových stránkách Exim tours. Na palubě luxusní lodi Destiny program All inclusive zahrnuje: snídaně a obědy formou bufetu; občerstvení během dne v barech a snack barech; večeře formou luxusního servírovaného menu; půlnoční občerstvení; neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů (voda; limonády; káva/čaj) a místních rozlévaných alkoholických nápojů (pivo; víno; likéry a další). V ceně není zahrnuto: Telefonické a internetové spojení; kadeřnické služby; masáže; praní a žehlení; obchody; výlety na pevninu; fakultativní služby; speciální druhy importovaných nápojů. Poznámky Letištní a bezpečnostní taxa; palivový příplatek; přístavní taxy se mohou během sezóny měnit. Při plavbě na lodi není k dispozici asistence česky hovořícího delegáta. Cestující jsou na palubě povinni se k hlavním jídlům a ke společenskému programu oblékat odpovídajícím způsobem. K okruhu lze připojit dvoutýdenní pobyt ve vybraném hotelu. Cena 2. týdne se vypočítá jako rozdíl ceny pobytového zájezdu ve vybraném hotelu na 16 dní mínus cena na 9 dní (v termínu odletu shodném s termínem plavby)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000