crosssearch

Los Angeles - letecké pobyty

Poznávací zájezdy, USA

Individuál­ní pobyt v Los Angeles, které je největším městem USA a je jedno z nejvýznamnějších světových center kultury, vědy, technologií, mezinárodního obchodu a vzdělání. Leží na západě země u jižní hranice s Mexikem, ve státě Kalifornie, na pobřeží Tichého oceánu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den: Odlet z Prahy do Los Angeles. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

2.-7. den: Individuál­ní pobyt v Los Angeles, které je největším městem USA a je jedno z nejvýznamnějších světových center kultury, vědy, technologií, mezinárodního obchodu a vzdělání. Leží na západě země u jižní hranice s Mexikem, ve státě Kalifornie, na pobřeží Tichého oceánu. Objevte všechny zajímavosti, které toto město nabízí – Beverly Hills, Downtown, bájný Hollywood se svým Chodníkem slávy, Santa Moniku, Venice Beach. Za návštěvu určitě stojí světově proslulá filmová studia a zábavní park – Universal Studios, kde vás Hollywood pustí tak blízko, že můžete slyšet i zvuk filmových kamer. Možnost zajištění výletů do okolí – jako např. ochutnávka vín v městečku Solvang, návštěvu Anaheimu – centra zábavních parků (Disneyland, ­Knott`s Berry Farm, California Adventure apod.), na Queen Mary v Long Beach, San Diega a mnoho dalších míst, které tato oblast nabízí. Pobyt v tomto slunném městě a jeho okolí bude pro vás určitě nezapomenutelným zážitkem.

8. den: Transfer na letiště a odlet zpět do Evropy.

9. den: Přílet do Prahy.

Cena zahrnuje: Leteckou přepravu Praha–Los Angeles–Praha • 7 nocí v 3* hotelu bez stravy • zákonné pojištění ve znění zákona 159/99 Sb.

Fakultativní příplatky: Pojištění léčebných výloh, pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb, fakultativní vstupy a výlety, stravování a spropitné

Poznámka: Na přání zajistíme pobyt i v jiném termínu a na libovolný počet nocí

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu: 2
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000