crosssearch

Las Vegas !!!

Poznávací zájezdy, USA

K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

LAS VEGAS Odlet z Prahy do Las Vegas. Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem. a protože toto město Vám nedá v noci spát, pojedete si ho ještě v noci prohlédnout.

2.den:

PROHLÍDKA MĚSTA Dopoledne absolvujete orientační prohlídka slavného "Stripu" a downtownu Las vegas, a prohlédnete si některé ikonické hotely s kasiny. Odpoledne budete mít možnost si sami okusit život ve městě nikdy nekončící zábavy.Doporučujeme Vám večerní let helikoptérou nad zářícím Las Vegas !!

3.den:

HOOVER DAM, LAKE MEAD Polodenní výlet k nejvyšší skořepinové přehradní hrázi Hoover Dam a jezeru Lake Mead, návštěva státního parku Valley of Fire známého jedinečnými tvary a barevností skalních ůtvarů a indiánskými petroglyfy. Návrat do hotelu v podvečer

4.den:

Volný den !! Celodenní volno k samostatné prohlídce a návštěvám atrakcí Las Vegas.Fakultativně Vám nabízíme celodenní výlet do národního parku Death Valley, nejnižšího a nejteplejšího místa západní hemisféry.

5.den:

Odlet domů Dle Vašeho letového plánu transfer na letiště a odlet do Prahy.

6.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000