crosssearch

Las Vegas - letecké pobyty

Poznávací zájezdy, USA

Individuální program v Las Vegas. Hotely a kasina v podobě středověkých zámků a pyramid, všudypřítomná světla neonů, zábavné show, vystoupení špičkových hvězd a hlavně vidina výhry, to je Las Vegas. Městem vede široká pěší zóna – ulice zvaná Strip.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den: Odlet z Prahy do Las Vegas. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

2.-7. den: Individuální program v Las Vegas. Hotely a kasina v podobě středověkých zámků a pyramid, všudypřítomná světla neonů, zábavné show, vystoupení špičkových hvězd a hlavně vidina výhry, to je Las Vegas. Městem vede široká pěší zóna – ulice zvaná Strip. Světelná show vytváří úchvatné divadlo a láká návštěvníky dovnitř všech kasín a restaurací. Las Vegas je nejrychleji rostoucí město na americkém západě. Dny strávené v tomto městě budou jistě nezapomenutelným zážitkem. Slavná ulice The Strip je dlouhá 18 km a na ní jsou vybudovány obrovské hotelové resorty, např. ve stylu Benátek, Paříže s Eiffelovkou, egyptské pyramidy a mnoho dalších. Možnost výletů do okolních národních parků, jako je Grand Canyon, Red Rock Canyon apod. Jednou z dalších zajímavostí je určitě návštěva druhé nejvyšší přehrady na světě – Hoover Dam. Las Vegas je také ideálním místem pro milovníky golfu. Můžete se také rozhodnout pro odpočinek u hotelového bazénu nebo navštívit hotelové lázně. Toto pulzující město je vyhledáváno pro uzavírání svateb, které vám v případě zájmu zajistíme. Nocleh.

8. den: Transfer na letiště a odlet do Evropy.

9. den: Přílet do Prahy.

Cena zahrnuje:

Leteckou přepravu Praha–Las Vegas–Praha • 7 nocí v 3* hotelu bez stravy • zákonné pojištění ve znění zákona 159/99 Sb.

Fakultativní příplatky:

Pojištění léčebných výloh, pojištění storna - výhodně s balíčkem dalších služeb, 1lůžkový pokoj, fakultativní vstupy a výlety, stravování a spropitné

Poznámka: Na přání zajistíme pobyt i v jiném termínu, na libovolný počet nocí a v hotelu vyšší kategorie

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu: 2

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000