crosssearch

Křížem krážem U.S.A.

Poznávací zájezdy, USA

New York o Niagara Falls o Washington DC o Orlando o Cape Canaveral o Sea World o Everglades o Miami o Los Angeles o Beverly Hills o Laughlin o Grand Canyon o Zion o Las Vegas o San Francisco o Sacramento o Lake Tahoe o Reno o Yosemite o Tioga Pass K návštěvě USA je nutný...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

NEW YORK 25 mil / 40 km Odlet z Prahy do New Yorku. Po příletu a uvítání průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a společná večeře s průvodcem na účet America Tours.

2.den:

NEW YORK CITY 40 mil / 65 km Celodenní prohlídka Manhattanu a jeho největších atrakcí : Nejprve plavba lodí kolem Manhattanu, poté prohlídka Lower Manhattanu, Battery Park, Wall Street, South Street Seaport, Brooklynský most, Čínská čtvť, v podvečer pak oblast Central Parku, Time Square a 5.a 6. Avenue. Závěrem společná návštěva Empire State Building a vyhlídky ve 78 patře na svítící New York. Návrat do hotelu v pozdních hodinách

3.den:

NIAGARA FALLS 390 mil / 620 km Časně odjezd k Niagarským vodopádům. Průjezd oblastí Finger Lakes a farmářskou oblastí státu New York. Odpoledne společná plavba lodí pod vodopády na lodi Maid of the Mist, a poté již volno k samostatné prohlídce světoznámých vodopádů.

4.den:

AMISH COUNTY 400 mil / 640 km Volné dopoledne k vychutnání atmosféry vodopádů, a poté se již rozjedeme do Washingtonu. Krajem Amishů - lidí odmítajících výdobytky pokroku a techniky dorazíme do hotelu ve večerních hodinách.

5.den:

WASHINGTON DC 40 mil / 65 km Celodenní prohlídka Washingtonu zahrnující největší atrakce hlavního města USA - White House, Capitol,slavný Mall s muzei a galeriemi, Arlingtonský hřbitov, památníky... Návrat do hotelu ve večerních hodinách.

6.den:

ORLANDO, SEA WORLD 25 mil / 40 km Časně transfer na letiště a odlet do Orlanda. Nejprve seznámíme s atrakcemi International Drive v Orlandu, a po ubytování je v programu návštěva zábavního parku Sea World, který je kromě seznámení s mořskou faunou známý vystoupeními cvičených kosatek,lachtanů,delfínů, lvounů a vyder, a celou řadou horských drah.. Návrat do hotelu očekávejte pozdě večer!!

7.den:

CAPE CANAVERAL 100 mil / 160 km Po ránu odjezd do Kennedyho kosmického střediska na Cape Canaveral. Prohlídka střediska do večerních hodin ( kosmodrom,řídící středisko, odpalovací rampy busem, kino IMAX, setkání s astronautem - vše v ceně). Návrat do hotelu v podvečer.

8.den:

EVERGLADES, MIAMI 360 mil / 570 km Časně odjezd do Miami jihozápadní stranou Floridy oblastí Everglades. Cestou budeme pozorovat aligátory ve volné přírodě lužního pralesa během průjezdu speciálním trailem, který chybí na mapách ( skvělé fotky garantujeme!!). Uvidíte také kuriózní nejmenší poštovní úřad na světě. Večer po orientační návštěvě downtownu Miami ubytování v hotelu na Miami Beach.

9.den:

MIAMI BEACH 15 mil / 25 km Užijte si relaxační den po první části Vašeho zájezdu - na pláži, u bazénu či vycházkou po rušné Collins Avenue..

10.den:

LOS ANGELES 60 mil / 100 km Časně odlet do Los Angeles. Po vyložení zavazadel v hotelu Vás čeká prohlídka Beverly Hills a Hollywoodu zakončená večerní návštěvou Santa Monica Beach.

11.den:

HOLLYWOOD, LAUGHLIN 280 mil / 450 km Návštěva jezdné z nějvětších atrakcí USA - filmových studií Universal v Hollywoodu. V odpoledních hodinách potom odjezd do městečka Laughlinu v Nevadě plného hotelů s kasíny a hernami , ubytování.

12.den:

NP GRAND CANYON 350 mil / 530 km Časně odjezd do Grand Canyonu. Celodenní návštěva tohoto skvostu přírody, možnost letu nad kaňonem letadlem nebo helikoptérou. Večer příjezd do Page, ubytování.

13.den:

LAKE POWELL, NP ZION 330 mil / 530 km Dopoledne dle podmínek koupání v jezeře Lake Powell a návštěva přehradní hráze, poté odjezd podél severní hrany Grand Canyonu přes Kanab do národního parku Zion, dalšího klenotu severoamerické přírody. Prohlídka do pozdních hodin, poté odjezd do Las Vegas. Po orientačním okruhu městem ubytování v hotelu na slavném "Stripu".

14.den:

LAS VEGAS 20 mil / 35 km Volný den v městě zábavy!! Můžete ležet a relaxovat u bazénu, procházet kasína, zkoušet štěstí ve hře, navštívit koncert nebo kabaret - zkrátka v Las Vegas můžete vše !!

15.den:

NP DEATH VALLEY, BAKERSFIELD 490 mil / 780 km Časně odjezd do národního parku Death Valley, nejnižšího a nejteplejšího místa západní hemisféry. Pokračování přes Bakersfield přejezdem k hranici národního parku Yosemite, ubytování.

16.den:

NP YOSEMITE, CARSON CITY 280 mil / 440 km Celodenní návštěva národního parku Yosemite , domova slavné skalní stěny El Capitan, úchvatných vodopádů a obřích sekvojí. Během prohlídky překročíte přes Tioga Pass pohoří Sierra Nevada, ubytování ve večerních hodinách v hlavním městě Nevady Carson City.

17.den:

LAKE TAHOE,SACRAMENTO 250 mil / 400 km Odjezd k jedinečnému horskému jezeru Lake Tahoe. Okruh kolem jezera začneme v South Lake Tahoe, kde Vás pozveme na výjezd lanovkou na jeden z vrcholů nad jezerním kráterem. Fantastická vyhlídka od oceánu po Skalisté hory ! Pokračujeme podél jezera se zastávkami na mnoha úchvatných vyhlídkách.. odpoledne příjezd do hlavního města kalifornie Sacramenta. orientační prohlídka města, v podvečer přejezd do San Francisca , ubytování.

18.den:

SAN FRANCISCO 40 mil / 65 km Závěrem zájezdu Vás čeká celodenní prohlídka San Francisca. Absolvujete orientační okruh městem zahrnující největší atrakce a jedinečné vyhlídky na město - Golden Gate, Twin Peaks, Coit Tower, China Town, Lombard Street..., poté Vás pozveme na projížďku lodí po zálivu pod slavný Golden Gate a kolem ostrova Alcatraz ( v ceně). Do večerních hodin pak budete mít volno k prohlídce Fischerman´s Wharf - nejživějšího turistického místa San Francisca.

19.den:

Odlet domů 20 mil / 35 km Dle Vašeho cestovního plánu odjezd na letiště a odlet do Prahy.

20.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000