crosssearch

Krásy západu USA

Poznávací zájezdy, USA

Trasa zájezdu: Los Angeles o Santa Barbara o Monterey o San Francisco o NP Yosemite o Death Valley o Las Vegas o NP Zion o NP Bryce Canyon o Lake Powell o NP Grand Canyon o zámek Montezuma o NP Joshua Tree o Palm Springs Program: 1. den: odlet z Prahy. Přlet do Los...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Los Angeles o Santa Barbara o Monterey o San Francisco o NP Yosemite o Death Valley o Las Vegas o NP Zion o NP Bryce Canyon o Lake Powell o NP Grand Canyon o zámek Montezuma o NP Joshua Tree o Palm Springs

Program: 1. den: odlet z Prahy. Přlet do Los Angeles, transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

2. den: pobyt v Los Angeles - městě andělů, největší město USA a jedno z nejvýznamnějších světových center kultury, vědy, technologií, mezinárodního obchodu a vzdělání. Prohlídka města, při které objevíte většinu zajímavých míst - Beverly Hills, Downtown, bájný Hollywood se svým Chodníkem slávy, Santa Moniku, Venice Beach a mnoho dalších. Návštěva filmových studií a zábavního parku - Universal Studios, kde vás Hollywood pustí tak blízko, že můžete slyšet i zvuk filmových kamer. Nocleh.

3. den: ráno se vydáte do jednoho z oblíbených prázdninových míst v Kalifornii - Santa Barbary, které se díky palmové promenádě lemující bílé písečné pláže říká také "Americká Riviera". Při cestě budete míjet známé oblasti jako je Santa Monika a Malibu. Tato místa vám přijdou jistě povědomá z mnoha filmů a seriálů. Po návštěvě Santa Barbary pokračujete do oblasti St. Ynez k návštěvě vinných oblastí s ochutnávkou výtečných kalifornských vín. Nocleh.

4. den: ráno se vydáte směrem na Monterey, kde uvidíte známý Old Fisherman Wharf, Cannery Row a mnoho jiných historických budov. Projedete se po známe cestě nazývaně 17 Mile Drive a pokračujete dále na sever až do San Francisca. Nocleh.

5. den: dopoledne prohlídka města, při které uvidíte Union Square, Civic Centrum, Fisherman Wharf a mnoho dalších zajímavostí. Nádherný výhled na San Francisco a Východní záliv budete mít z Twin Peaks. Poté, co budete stát na vrcholu kopce a pozorovat mlhu vířící se přes Golden Gate, snadno porozumíte proč se San Francisco nazývá nejkrásnějším městem Ameriky. K hlavním atrakcím tohoto města jistě patří také cable cars a nejklikatější ulice Lombard Street. Nocleh.

6. den: brzy ráno přejezd do nejznámějšího Národního parku Kalifornie - Yosemite. Tento park je zhruba tak stejně velký jako stát Rhode Island a každoročně sem přijiždí milióny turistů, aby se přesvědčili o jeho kráse. Yosemitský národní park patří k ikonám amerického Západu, najdete tu krásné scenérie, úžasné vyhlídky, hřmící vodopády, dechberoucí skalní stěny i skoro nekonečnou divočinu. Budete mít možnost si zde prohlédnout obry z rostlinné říše - stromy Sekvoje. Při prohlídce parku uvidíte velkolepý El Capitan a Half Dome. Nocleh.

7. den: v brzkých ranních hodinách přejezd do Death Valley, cestou zastavíte v Hot Creek u Mammoth Lakes. V těchto horkých pramenech se budete mít možnost vykoupat a nabrat síly na další cestu. Příjezd do Death Valley - Údolí smrti, což je nejníže položené místo kontinentu. Při projíždění tohoto národního parku budete mít pocit, že je to nekončící údolí. Po návštěvě národního parku pokračujete do Las Vegas, které je nazývané hlavním městem hazrdu. Můžete si užívat všeho co toto město, které nikdy nespí, nabízí. Hotely a kasína v podobě středověkých zámků a pyramid, všudypřítomná světla neonů, zábavné show, vystoupení špičkových hvězd a hlavně vidina výhry, to je Las Vegas. Městem vede široká pěší zóna - ulice zvaná Strip. Světelná show vytváří úchvatné divadlo a láká návštěvníky dovnitř všech kasín a restaurací. Toto město je nejrychleji rostoucí město na americkém západě. Nocleh.

8. den: odjezd z Las Vegas za poznáním dalších krás západní části USA. Cesta povede do Utah, do NP Zion. Slovo Zion (Sion) pochází z hebrejštiny a znamená mimo jiné posvátné místo. Tento park jsou především červené skály a hlavní kaňon, který vyhloubila řeka Virgin do místního pískovce. Dále navštívíte NP Bryce Canyon, je to jeden z nejmalebnějších národních parků. Budete mít možnost projít se kaňonem mezi tisíci skalních věží, výčnělků, kamenných jehel a hřebenů. Nocleh.

9. den: v ranních hodinách odjezd k jezeru Lake Powel, kde budete mít možnost překročit Glen Canyon Dam. Poté už vaše cesta směřuje ke Grand Canyonu, který je znám jako jeden ze sedmi divů světa. Budete mít možnost vyhlídkového letu helikoptérou nad Grand Canyonem. Tento park je známý pro svou ohromující velikost, ale i jeho nádherně barevnou a členitou krajinu. Nocleh.

10. den: ráno se přesunete přes Oak Creek Canyon, který je známý pro své úžasně barevné útesy. Zastávka u zřícenin zámku Montezuma. Když bylo toto město "objeveno", domnívali se, že je to tajné město, kam se kdysi ukryli mexičtí Indiáni po kolonizaci Španěly. Byla to svým způsobem obranná pevnost, protože žádný nepřítel neměl šanci se nahoru dostat. Příjezd do Scottdale ve státě Arizona. Nocleh.

11. den: cesta povede směrem na západ do Los Angeles přes malebnou pouštní krajinu. Krátká zastávka v Joshua Tree a Palm Springs, nejlákavějším místem v jižní Kalifornii. Jeho poloha mezi pásmy hor, jež jej obklopují jak z jihu, tak severu či západu, nabízejí nejen lákavé turistické procházky, ale i výjezd lanovkou na Mt. San Jacinto, jež vám poskytne nádherné scénické pohledy do všech světových stran. Vrcholky bývají pokryty sněhem, zatímco dole v Palm Springs zůstávají teploty velmi příjemné. Příjezd do Los Angeles, ubytování a nocleh.

12. den: transfer na letiště a odlet do Evropy.

13. den: přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000