crosssearch

Kombinace - Plavba Imagination Pobyt Na Floridě

Poznávací zájezdy, USA

Popis zájezdu: Den 1 - sobota: Praha - Miami/ Fort Lauderdale Odlet z Prahy po příletu na Floridu transfer do hotelu Dezerland *** s plnou penzí; ubytování; večeře; volný program; nocleh. Den 2 - neděle: Miami/ Fort Lauderdale Volný program Den 3 - pondělí: Miami/...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu:
Den 1 - sobota: Praha - Miami/ Fort Lauderdale Odlet z Prahy po příletu na Floridu transfer do hotelu Dezerland *** s plnou penzí; ubytování; večeře; volný program; nocleh.

Den 2 - neděle: Miami/ Fort Lauderdale Volný program

Den 3 - pondělí: Miami/ Fort Lauderdale V odpoledních hodinách transfer na luxusní loď Imagination společnosti Carnival Cruise Lines do přístavu v Miami/Fort Lauderdale; nalodění; ve večerních hodinách vyplutí

Den 4 - úterý: Key West V ranních hodinách připlutí na Key West; ostrůvek v souostroví Florida Keys; jež tvoří téměř 1700 ostrůvků u jihovýchodního cípu Floridy. Celé ostrovy jsou charakteristické nespočtem různých druhů rostlin a živočichů a průzračným mořem. Nabídka fakultativních výletů. V odpoledních hodinách vyplutí směrem na mexický Cozumel.

Den 5 - středa: Cozumel Po poledni připlutí do města Cozumel; které se stalo oblíbeným mexickým letoviskem a vyhlášeným rájem potápěčů i milovníků odpočinku na nádherných plážích. Ve městě se nachází obchody; restaurace a kavárny. V pozdních večerních hodinách odjezd směr Miami/Fort Lauderdale.

Den 6 - čtvrtek: Zábava na moři Volný program na lodi; během kterého můžete naplno využít nového vybavení lodi; kterým jsou skluzavky; tobogán; bazén; minigolf; kasino a další.

Den 7 - pátek: Fort Lauderdale/ Miami V ranních hodinách připlutí ke břehům Floridy. Transfer na hotel Dezerland*** s plnou penzí. Volný program

Den 8 - sobota: Transfer na letiště v Miami/Fort Lauderdale. Odlet zpět do Prahy

Den 9 - neděle: Přílet do Prahy Technická specifikace výletní lodi Imagination: Loď byla spuštěna na vodu v roce 1997. Během let došlo na této lodi k několika rekonstrukcím a úpravám; aby zcela splňovala požadavky dovolenkové plavby pro dospělé i děti. Celková tonáž lodi činí 70;367 tun; délka lodi 261 metrů ; šířka 31 metrů a rychlost 21 námořních uzlů (tj. přibližně 38;9 km v hodině). Loď pojme 2052 pasažérů a 920 členů posádky.

Ubytování:  Na palubě lodi Imagination jsou pro klienty CK Exim tours vyhrazeny luxusní kajuty; které se nacházejí po vnějším obvodu paluby a jsou vybaveny televizorem; koupelnou se sprchou/WC; telefonem; za příplatek je možnost pokoje s balkonem.

Stravování: V hotelu Dezerland *** je klientům poskytována plná penze formou bufetu. Na lodi Imagination formou rozšířené plné penze o nealkoholické nápoje a jídlo téměř po celý den zdarma. K plavbě lze připojit 2. týden pobytu v hotelu Dezerland. Cena 2. týdne se vypočítává jako rozdíl ceny pobytového zájezdu v hotelu na 16 dní minus cena na 9 dní (v termínu odletu shodném s termínem plavby)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000