crosssearch

Kombinace Miami Orlando - Transfer

Poznávací zájezdy, USA

Kombinace pobytového hotelu v oblasti Miami s hotelem v blízkosti zábavních parků v Orlandu. Jedinečná příležitost k návštěvě Disneylandu nebo některého z dalších parků nebo atrakcí a zároveň příležitost poznat život rušné přímořské oblasti Spojených států s možností koupání;...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kombinace pobytového hotelu v oblasti Miami s hotelem v blízkosti zábavních parků v Orlandu. Jedinečná příležitost k návštěvě Disneylandu nebo některého z dalších parků nebo atrakcí a zároveň příležitost poznat život rušné přímořské oblasti Spojených států s možností koupání; nákupů a noční zábavy.

Program:
1. den - pátek
Praha - Miami
Odlet z Prahy; po příletu do Miami; transfer do hotelu Courtyard by Marriot ***+ (nebo podobném) - bez stravy.

2. až 4. den - sobota; neděle; pondělí
Miami
Volný den v Miami; možnost fakultativních výletů.

5. den - úterý
Miami - Orlando
Transfer do Orlanda; ubytování v Hotelu Crowne Plaza ***+ (nebo podobném)

6. až 8. den - středa; čtvrtek; pátek
Orlando
Volný den v Orlandu; možnost návštěvy zábavních parků

9. den - sobota
Orlando - Miami
Transfer na letiště Miami; odlet do Prahy

10. den - neděle
Praha
Přílet do Prahy

Celý program je možné absolvovat také s vypůjčeným automobilem typu economy - s klimatizací a GPS navigací (Chevrolet Aveo nebo podobný); povinné ručení automobilu do výše 1 milionu USD.

Ceny těchto programů jsou stejné a jejich výši naleznete v ceníku.

Vraťte se alespoň na pár chvil do dětských let a prožijte kouzelné okamžiky plné dobrodružství s pohádkovými postavami z dílny Walta Disneye či Universal Studios nebo navštivte některou z atrakcí pro děti i dospělé jako jsou ohromné tobogány; svět fi lmových postav nebo vesmírné centrum.

Nabídka zábavních parků a programů v Orlandu:

Magic Kingdom
park Walta Disneyho se stále se zlepšujícími a oblíbenějšími atrakcemi; kde se můžete setkat například s Myšákem Mikym; Piráty z Karibiku nebo Petrem Panem a dalšími hrdiny Vašich oblíbených fi lmů a pohádek.

Epcot Centrum
další ze zemí Walta Disneyho; kde se můžete vydat na neobvyklou cestu do vesmíru nebo naopak zavítat pod mořskou hladinu za rybkou Nemem a jeho kamarády.

Blizard Beach
zasněžený park Walta Disneyho plný skluzavek a jiných atrakcí s jedním z největších tobogánů ve městě.

MGM Studios
při návštěvě dalšího z parků z produkce Walta Disneyeho se můžete vydat po stopách Letopisů Narnie; za Příběhem hraček nebo na Strašidelný zámek.

Animal Kingdom
zvířecí svět Walta Disneyeho ve kterém se můžete vydat na horskou expedici na Mount Everest; případně na safari na Kilimanjaru nebo na dobrodružnou cestu za Dinosaury.

Typhoon Lagoon
další ze světů Walta Disneyeho je mořský svět; kde můžete skákat do vln; šnorchlovat se žraloky; nebo sjíždět umělou řeku na raftech.

Universal Studios Florida
vstupte za pomyslnou obrazovku přímo doprostřed Vašeho oblíbeného fi lmu z dílny Universal Studios a staňte se jednou z jeho hvězd. Můžete navštívit Shreka; E.T. nebo třeba Terminátora a prožít dobrodružný den v říši fantazie.

Universals Islands of Adventure
Prožijte nezapomenutelnou dobrodružnou cestu přes pět jedinečných ostrovů; například Jurský park; Ztracený kontinent nebo ostrov Super Hrdinů; kde můžete potkat třeba Spidermana.

Wet´n Wild
jeden z nejpopulárnějších vodních parků v Orlandu Vám nabízí kromě skluzavek a tobogánů i bazén s vlnobitím a línou řeku.

Kennedy Space Center
(příplatek 15 USD na osobu) - vidět; cítit a zažít vše co astronauti ve vesmíru nebo třeba prožít start raketoplánu můžete v tomto jedinečném centru spadajícím pod Národní úřad pro letectví a kosmonautiku NASA. Návštěva Vesmírného centra je jedním z těch míst; která návštěvník Floridy nemůže vynechat.

Sea World Orlando
nejen ve vodním světě Vás čeká spousta zábavy; která je určena jak pro malé; tak i velké návštěvníky. Zábavní park nabízí denní i noční velkolepé představení kosatek; delfínů; běluh nebo lachtanů; ale i obrovskou horskou dráhu nebo setkání se tváří v tvář s ledním medvědem a spoustou dalších zvířat.

Bush Garden Tampa Bay
(příplatek 10 USD na osobu) - fantastická zoologická zahrada; safari; džungle; vodní atrakce a tobogány to vše můžete navštívit v Egyptě; Kongu; nebo třeba Nairobi. Vše si můžete prohlídnout i ze sedačky lanovky nebo z vláčku; kterým můžete projet tento park křížem krážem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000