crosssearch

Hlavní města východu USA

Poznávací zájezdy, USA

New York, Pocono Mountains, Niagara Falls, Philadelphia, Washington D.C. ... Prohlídka Niagara Falls z americké strany. Nalodění na známou loď "Maid of the Mist", která vede přímo k vodopádu Horseshoe. Odpoledne volno k poznávání dalších krás okolo Niagarských vodopádů....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu:

New York, Pocono Mountains, Niagara Falls, Philadelphia, Washington D.C.

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu: 15

1. den: Odlet do New Yorku. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

2. den: Okružní prohlídka městem. Mezi mnoho pamětihodností patří Pátá Avenue, Rockefeller center, Broadway, Wall Street, Central Park, Broadway, Central Park, Chinatown a další. Odpoledne individuální volno. Nocleh.

3. den: Ráno opustíte Manhattan a vydáte se na severozápad přes proslulé Pocono Mountains k Niagara Falls. Volný čas pro prohlídku tohoto přírodního divu světa. Nocleh.

4. den: Prohlídka Niagara Falls z americké strany. Nalodění na známou loď "Maid of the Mist", která vede přímo k vodopádu Horseshoe. Odpoledne volno k poznávání dalších krás okolo Niagarských vodopádů. Individuálně návštěva Botanické zahrady, Great Gorge Adventure apod. Nocleh.

5. den: Odjezd na jihovýchod, následuje údolí řeky Susquehanna přes Appalachian Mountains do východní části Pensylvánie – Dutch Country. Příjezd do Philadelphie, ubytování a nocleh.

6. den: Philadelphia je městem "bratrské lásky", je také místem zrození americké nezávislosti a také historie. Dopolední prohlídka se soustředí na město a jeho pamětihodnosti. Poté následuje volno pro individuální program, ve kterém doporučujeme navštívit například Independente Hall nebo si prohlédnout Liberty Bell a další zajímavosti jako Independence National Park. Cesta pokračuje do Baltimore, přezdívaném "Charm city", kde bude možnost pro individuální program či odpočinek. Přejezd do hlavního města a sídla vlády – Washington D.C. Nocleh.

7. den: Prohlídka Washington D.C. s místním průvodcem: Lincoln Memorial, zastávka pro fotografy u Kapitol Hill a Bílého Domu. Potom přejedete řeku Potomac a navštívíte Arlington National Cemetery, kde jsou pohřbeny význačné osobnosti jako John F. Kennedy a jeho bratr Robert. Odpoledne a večer volno pro individuální program. Možná návštěva historické Union Station na oběd následovaný návštěvou Smithsonian Museum podél National Mall. Nocleh.

8. den: Cesta zpět do New Yorku. Transfer na letiště a odlet do Evropy

9. den: Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000