crosssearch

Havajské ostrovy - ostrov Oahu

Poznávací zájezdy, USA

Ostrov Oahu - Honolulu - Waikiki - Pearl Harbor - ananasové plantáže - Sunset Beach - Blowing Hole - SP Hanauma Bay - Diamond Head - Pali Lookout - možnost návštěv sousedních ostrovů

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

HONOLULU 15 mil / 25 km Odlet z Prahy do Honolulu. Po uvítání na letišti delegátem America Tours transfer do hotelu v těsné blízkosti světoznámé pláže Waikiki, ubytování a orientační meeting.

2.den:

PEARL HARBOR, WAIKIKI 40 mil / 65 km Dopoledne návštěva památníku křižníku USS Arizona v Pearl Harbor a prohlídka centra Honolulu s výkladem o historii Havajských ostrovů, odpoledne indiv. volno.

3.den:

WAIKIKI volný den !! Celodenní volno k rekreaci na pláži nebo u hotelového bazénu. Také se můžete vydat do ulic Waikiki a objevit jejich kouzlo a přátelskou atmosféru…

4.den:

OKRUH OSTROVEM OAHU 130 mil / 210 km Celodenní okružní prohlídka ostrova Oahu, během které poznáte nejenom největší atrakce ostrova, ale i malebné vesničky a tichá zákoutí – dnes Vás čeká vše od šťavnatého pralesa po koupání na jedinečných plážích?!!

5.den:

WAIKIKI volný den !Celodenní volno k relaxaci na pláži. Fakultativně Vám nabízíme celodenní letecký výlet na sousední ostrov dle Vašeho výběru / Kauai, Maui nebo Hawaii / s místním průvodcem.

6.den:

WAIKIKI volný den !!Celodenní volno k relaxaci na pláži. Fakultativně Vám nabízíme celodenní letecký výlet na sousední ostrov dle Vašeho výběru / Kauai, Maui nebo Hawaii / s místním průvodcem.

7.den:

WAIKIKI volný den !!Celodenní volno k relaxaci na pláži. Fakultativně Vám nabízíme celodenní letecký výlet na sousední ostrov dle Vašeho výběru / Kauai, Maui nebo Hawaii / s místním průvodcem.

8.den:

Odlet domů 15 mil / 25 km Dopoledne volno k rekreaci. V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

9.den:

Let domů Po přestupu na americkém kontinentu pokračování Vašeho letu do Prahy.

10.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd do ostrovního ráje ukončí

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000