crosssearch

Harley tour - Nevada, Utah, Arizona a Route 66

Poznávací zájezdy, USA

Las Vegas o Hoover Dam o Oatman o Laughlin o Kingman o Route 66 o Seligman o Flagstaff o NP Grand Canyon o Painted Desert o Page o Vermillion Cliffs o Jacob Lake o Kanab o NP Zion o St. George o SP Valley of Fire

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

LAS VEGAS 15 mil / 25 km Odlet z Prahy do Las Vegas. Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.

2.den:

LAS VEGAS, MT.CHARLESTON 90 mil / 140 km Dopoledne vyzvednutí motocyklů (typ dle Vašeho výběru v objednávce zájezdu), odpoledne instruktáž a trénink ovládání motocyklů, krátký výlet na Mt. Charleston.

3.den:

HOOVER DAM, OATMAN, LAUGHLIN 160 mil / 250km Počáteční etapa Vaší cesty zaměřená na dokonalé zvládnutí motocyklu. Nejprve navštívíte nejvyšší skořepinovou přehradu na světě Hoover Dam, poté městečko Kingman ležící na historické Route 66. Odpoledne se přesunete pouštními horami do bývalého hornického městečka Oatman. Po prohlídce tohoto nesmírně atraktivního místa Vás čeká ubytování v Laughlinu – místě konání slavného srazu motorkářů River Run.

4.den:

ROUTE 66, FLAGSTAFF 200 mil / 320 km Odjezd na východ do města Flagstaff. Část cesty absolvujete po slavné Route 66. Doporučujeme Vám zastávku v historickém Seligmanu a v zajímavých jeskyních Grand Canyon Caverns. Po příjezdu v odpoledních hodinách ubytování, a večer doporučujeme návštěvu slavného „roadhouse“ Museum na Route 66 procházející městem (živá country a tanec o víkendech, pěkné posezení ve zbytku týdne).

5.den:

GRAND CANYON, PAGE 215 mil / 340 km Návštěva národního parku Grand Canyon (doporučujeme let nad Grand Canyonem letadlem či helikoptérou). Průjezd podél jižní terasy kaňonu s mnoha vyhlídkami, zastávka na tradičním Trading Post v Cameronu, průjezd „Malované pouště“, nocleh v Page.

6.den:

KANAB,NP ZION 155 mil / 250 km Časně odjezd údolím Colorada přes Vermillion Cliffs a Jacob Lake do westernového městečka Kanab, poté pokračování prohlídkou národního parku Zion, nocleh v St.George - třetím největším městě Utahu.

7.den:

VALLEY OF FIRE, LAS VEGAS 180 mil / 290 km Ráno odjezd do státního parku Valley of Fire – jedinečného skvostu pouštní přírody. Park je známý neuvěřitelnou hrou barev „zpřeházených“ skalních vrstev a indiánskými petroglyfy. Pokračování cesty podél Lake Mead až do Hendersonu, kde se napojíte na silnici do Las Vegas. Ubytování v odpoledních hodinách, navrácení motocyklů.

8.den:

Odlet domů Dle času Vašeho odletu transfer na letiště a odlet do Prahy.

9.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000