crosssearch

Fly And Drive - Klasická Florida

Poznávací zájezdy, USA

S tímto jedinečným programem máte možnost sami se zapůjčeným autem navštívit nejzajímavější místa Floridy během jednoho týdne. Budete mít tak možnost poznat Floridu v celé její kráse. Každý den je zajištěno ubytování ve vybraném tříhvězdičkovém hotelu viz. popis. Okruh...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

S tímto jedinečným programem máte možnost sami se zapůjčeným autem navštívit nejzajímavější místa Floridy během jednoho týdne. Budete mít tak možnost poznat Floridu v celé její kráse. Každý den je zajištěno ubytování ve vybraném tříhvězdičkovém hotelu viz. popis. Okruh doporučujeme těm; kteří si chtějí udělat svůj individuální program; ale zároveň mít jistotu zajištěného kvalitního ubytování.

První den:
Odlet z Prahy; po příletu na Floridu převzetí automobilu. Od této chvíle je veškerá doprava v rámci uvedeného programu; již ve vlastním zapůjčeném automobilu s klimatizací a navigací GPS. Následné ubytování v hotelu Deauville Beach Resort *** nebo podobném.

Druhý den:
Volný program; možnost individuálního poznávání města Miami a jeho okolí.

Třetí den:
Přejezd na Key West; ubytování v hotelu Radisson Key West *** nebo podobném. Volný program.

Čtvrtý den:
Odjezd do Naples a ubytování v hotelu Inn of Naples *** nebo podobném. Individuální program.

Pátý den:
Přejezd do Orlanda. Ubytování v hotelu Rosen Plaza *** nebo podobném. Volno.

Šestý den a sedmý den:
Volný program v Orlandu.

Osmý den:
Odjezd zpět do Miami. Vrácení automobilu půjčovně na letišti. V odpoledních hodinách odlet z Miami do Prahy.

Devátý den:
Přílet do Prahy.

Minimální věk řidiče musí být 25 let a musí být vlastníkem platného národního i mezinárodního řidičského průkazu (oba tyto průkazy je nutné mít po celou dobu cesty u sebe).

K okruhu lze připojit 2. týden pobytu ve vybraném hotelu. Cena 2 týdne se vypočítá jako rozdíl ceny pobytového zájezdu ve vybraném hotelu na 16 dní minus cena na 9 dní (v termínu odletu shodném s termínem poznávacího zájezdu).

V ceně zájezdu je zahrnuto:
letenka Praha-Florida-Praha; ubytování v uvedených hotelech; nebo ubytování v hotelu stejné kategorie v uvedených místech; zapůjčení automobilu třídy economy - s klimatizací a GPS navigací (Chevrolet Aveo nebo podobný); povinné ručení automobilu do výše 1 milionu USD.

V ceně zájezdu není zahrnuto:
Letištní taxa a bezpečnostní taxa včetně pozemních služeb 4150 Kč/osobu, palivový příplatek dle aktuální situace, doporučované cestovní pojištění, případné náklady na parkování vozu během pobytu, veškeré náklady na stravu a nápoje během pobytu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000