crosssearch

Florida - Kombinovaný Zájezd

Poznávací zájezdy, USA

Popis zájezdu: 5 noci v hotelu v oblasti Greater Miami/Fort Lauderdale + 2 noci v OrlanduKombinace pobytového hotelu v oblasti Miami/Fort Lauderdale s hotelem v blízkosti zábavních parků v Orlandu. Jedinečná příležitost k návštěvě Disneylandu nebo některého z dalších parků...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu:

5 noci v hotelu v oblasti Greater Miami/Fort Lauderdale + 2 noci v OrlanduKombinace pobytového hotelu v oblasti Miami/Fort Lauderdale s hotelem v blízkosti zábavních parků v Orlandu. Jedinečná příležitost k návštěvě Disneylandu nebo některého z dalších parků nebo atrakcí a zároveň příležitost poznat život rušné přímořské oblasti Spojených států s možností koupání; nákupů a noční zábavy.

Program:
Prvni den
Odlet z Prahy; po příletu ubytování ve Vámi vybraném hotelu; volný program.

Druhý den až čtvrtý den
Volný program.

Pátý den
Časný ranní odjezd z Vašeho pobytového hotelu do Orlanda. Po cca tří hodinové cestě příjezd na místo; návštěva zábavního parku (dle vlastního výběru); večer transfer do hotelu; ubytování; nocleh.

Šestý den
Ráno transfer do dalšího ze zábavních parků (opět dle vlastního výběru); celodenní pobyt s možností přesunu do jiného parku; večer návrat do hotelu; nocleh.

Sedmý den
Ráno opět návštěva Vámi vybraných zábavních parků; večer odjezd do Vašeho pobytového hotelu v Miami.

Osmý den
Volný program; v pozdních odpoledních hodinách odjezd na letiště.

Devátý den
Přílet do Prahy

Ze všech hotelů jezdí transfery do kteréhokoli parku zdarma. Každý tak může během svého pobytu navštívit tolik parků; kolik bude chtít a vždy se pak pohodlně vrátit do svého hotelu.

Vraťte se alespoň na pár chvil do dětských let a prožijte kouzelné okamžiky plné dobrodružství s pohádkovými postavami z dílny Walta Disneye či Universal Studios nebo navštivte některou z atrakcí pro děti i dospělé jako jsou ohromné tobogány; svět filmových postav nebo vesmírné centrum.

Nabídka zábavních parků a programů v Orlandu:

Magic Kingdom
park Walta Disneyho se stále se zlepšujícími a oblíbenějšími atrakcemi; kde se můžete setkat například s Myšákem Mikim; Piráty z Karibiku nebo Petrem Panem a dalšími hrdiny Vašich oblíbených filmů a pohádek.

Epcot Centrum
další ze zemí Walta Disneyho; kde se můžete vydat na neobvyklou cestu do vesmíru nebo naopak zavítat pod mořskou hladinu za rybkou Nemem a jeho kamarády.

Blizard Beach
zasněžený park Walta Disneyho plný skluzavek a jiných atrakcí s jedním z největších tobogánů ve městě.

MGM Studios
při návštěvě dalšího z parků z produkce Walta Disneyeho se můžete vydat po stopách Letopisů Narnie; za Příběhem hraček nebo na Strašidelný zámek.

Animal Kingdom
zvířecí svět Walta Disneyeho ve kterém se můžete vydat na horskou expedici na Mount Everest; případně na safari na Kilimanjaru nebo na dobrodružnou cestu za Dinosaury.

Typhoon Lagoon
další ze světů Walta Disneyeho je mořský svět; kde můžete skákat do vln; šnorchlovat se žraloky; nebo sjíždět umělou řeku na raftech.

Universal Studios Florida
vstupte za pomyslnou obrazovku přímo doprostřed Vašeho oblíbeného fi lmu z dílny Universal Studios a staňte se jednou z jeho hvězd. Můžete navštívit Shreka; E.T. nebo třeba Terminátora a prožít dobrodružný den v říši fantazie.

Universals Islands of Adventure
Prožijte nezapomenutelnou dobrodružnou cestu přes pět jedinečných ostrovů; například Jurský park; Ztracený kontinent nebo ostrov Super Hrdinů; kde můžete potkat třeba Spidermana.

Wet´n Wild
jeden z nejpopulárnějších vodních parků v Orlandu Vám nabízí kromě skluzavek a tobogánů i bazén s vlnobitím a línou řeku.

Kennedy Space Center
(příplatek 15 USD na osobu) - vidět; cítit a zažít vše co astronauti ve vesmíru nebo třeba prožít start raketoplánu můžete v tomto jedinečném centru spadajícím pod Národní úřad pro letectví a kosmonautiku NASA. Návštěva Vesmírného centra je jedním z těch míst; která návštěvník Floridy nemůže vynechat.

Sea World Orlando
nejen ve vodním světě Vás čeká spousta zábavy; která je určena jak pro malé; tak i velké návštěvníky. Zábavní park nabízí denní i noční velkolepé představení kosatek; delfínů; běluh nebo lachtanů; ale i obrovskou horskou dráhu nebo setkání se tváří v tvář s ledním medvědem a spoustou dalších zvířat.

Bush Garden Tampa Bay
(příplatek 10 USD na osobu) - fantastická zoologická zahrada; safari; džungle; vodní atrakce a tobogány to vše můžete navštívit v Egyptě; Kongu; nebo třeba Nairobi. Vše si můžete prohlídnout i ze sedačky lanovky nebo z vláčku; kterým můžete projet tento park křížem krážem.

Ubytování během okruhu je dle kvality hotelů rozděleno do 3 typů:

Economy - základní cena okruhu; v oblasti Miami 3* hotel Deauville Beach Resort a v Orlandu se jedná o hotel 2* hotel Quality Inn Orlando. Změna hotelů vyhrazena.

Executive - v oblasti Miami ubytováni ve 4* hotelu Royal Palm Miami Beach a v Orlandu ve 3* hotelu Country Inn Orlando. Změna hotelů vyhrazena.

Luxe - v oblasti Miami ubytování ve 4* hotelu Royal Palm Miami Beach a v Orlandu v hotelu 3+ Regal Sun Resort. Změna hotelů vyhrazena.

K okruhu lze připojit 2. týden pobytu ve vybraném hotelu. Cena 2. týdne se vypočítá jako rozdíl ceny pobytového zájezdu ve vybraném hotelu na 16 dní minus cena na 9 dní ( v termínu odletu shodném s termínem poznávacího zájezdu).

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letenka Praha - Florida - Praha; ubytování ve Vámi vybraném typu; snídaně - hotel v Orlandu; transfery mezi hotelem a zábavnými parky.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000