crosssearch

Country, rockn roll a jazz - jižanské státy USA

Poznávací zájezdy, USA

Washington DC o Pigeon Forge o Great Smoky Mountains N.P. o Lynchburg o Nashville o Memphis o New Orleans o Orlando

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

WASHINGTON D.C. 35 mil / 55 km Odlet z Prahy do Washingtonu. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

2.den:

WASHINGTON D.C. 70 mil / 110 km Celodenní prohlídka Washingtonu - hlavního města USA.Uvidíte US Capitol, White House, Washingtonův a Lincolnův památník, navštívíte Arlingtonský hřbitov. Odpoledne návštěva Muzea letectví a kosmonautiky , volno v centru města do večerních hodin. Návrat do hotelu večer.

3.den:

PIGEON FORGE,DIXIE STAMPEDE 460 mil / 730 km Přejezd do Tennessee. Cílem dne je Pigeon Forge, městečko na úpatí jednoho z nejnavštěvovanějších národních parků Ameriky- Great Smoky Mountains. Zde Vás večer čeká stylová westernová show s ještě stylovější večeří - Dixie Stampede,jejíž majitelkou je hvězda country music Dolly Parton. Koně, soutěže a country hudba do pozdních hodin.

4.den:

GREAT SMOKY MOUNTAINS 350 mil /560 km Časně odjezd přírodou podhůří Great Smoky Mountains do města Chattanooga. Pokračování do Lynchburgu, kde navštívíte destilerii slavné whisky Jack Daniels.Po prohlídce již zamíříme do Nashville. Zde Vás čeká uvítání ve velkém stylu - koncert ve slavné Grand Ole Opry - první scéně country music / tento koncert může být v jiný den pobytu v Nashville - Grand ole Opry nehraje každý den v týdnu/.

5.den:

NASHVILLE 60 mil / 100 km Dopoledne seznámení s centrem Nashville, odpoledne společná návštěva Country Music Hall of Fame a Ryman Auditorium, průjezd slavnou Music Row přeplněnou nahrávacími studii. Večer doporučujeme návštěvu slavného country baru a tančírny Wildhorse Saloon ( vstup není v ceně)

6.den:

NASHVILLE 50 mil / 80 km Volné dopoledne v centru Nashville, poté Vás pozveme na plavbu na parníku General Jackson po řece Cumberland s obědem a jak jinak - s doprovodem country hudby !! Po návratu do přístavu Vám doporučujeme projít si v klidu bary a hospůdky v centru města a poslechnout si hudbu, kterou zde produkují zatím bezejmenní umělci...

7.den:

MEMPHIS,GRACELAND 230 mil / 360 km Časně odjezd do Memphisu. Po příjezdu krátké volno v centru k vycházce po nábřeží řeky Mississippi. Odpoledne společná návštěva Gracelandu - domova a muzea Elvise Presleyho. Přidáte se ke statisícům lidí, kteří toto kultovní místo každoročně navštíví, prohlédnete si Elvisův dům, neuvěřitelné množství zlatých desek a ocenění, nahrávací studio, Elvisovu sbírku automobilů i soukromé dopravní letadlo...ubytování ve večerních hodinách.

8.den:

NEW ORLEANS 390 mil / 620 km Přejezd do New Orleans. Po ubytování Vás čeká krátká orientační prohlídka centra města a pak Vás pozveme k plavbě po Mississippi na palubě kolesového parníku Natchez v rytmu typického jižanského jazzu. Po návratu ve večerních hodinách pak absolvujete vycházku po French Quarter, historické čtvrti prostoupené hudbou a nočním životem. Vychutnejte si živý jazz a skvělou whisky v některém z bezpočtu barů na slavné Bourbon Street !! Návrat do hotelu v pozdních hodinách.

9.den:

ORLANDO 420 mil / 670 km Dopoledne dostatek času na dospání po náročném večerním programu, poté přejezd do floridského Orlanda. Příjezd očekávejte v pozdních hodinách.

10.den:

ORLANDO, SEA WORLD 190 mil / 290 km Oddechový den na závěr zájezdu. Po příjezdu do Orlanda navštívíte zábavní park Sea World ( vstup v ceně), a budete mít dostek času k relaxaci u hotelového bazénu či nákupům v obřím outletovém centru.

11.den:

Odlet domů Dle Vašeho cestovního plánu transfer na letiště a odlet do Prahy nebo fakultativně odjezd k prodlouženému pobytu na Miami Beach.

12.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000