crosssearch

Country Express - to nejlepší ze západu USA

Poznávací zájezdy, USA

Los Angeles - Hollywood - San Francisco - Golden Gate Bridge - Fresno - NP Yosemite - Mojavská poušť - Laughlin - Route 66 - Grand Canyon - Page - Lake Powell - Kanab - NP Zion - Las Vegas Během zájezdu urazíte cca 2.040 mil ( 3.260 km )

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu


1.den:
LOS ANGELES 30 mil / 50 km

Odlet z Prahy do Los Angeles. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.

2.den:
LOS ANGELES 60 mil / 100 km

Celodenní prohlídka Los Angeles zahrnující největší atrakce města – Hollywood, Beverly Hills, Griffith Observatory, Rodeo Drive, Santa Monica Beach… V ceně je zahrnuta i návštěva jedinečných filmových studií Universal!!

3.den:
NP JOSHUA TREE, LAKE HAVASU, LAUGHLIN 380 mil/610 km

Ráno odjezd do národního parku Joshua Tree ležícího v hornaté Mojevské poušti. Průjezd parkem se zastávkami na vyhlídkách, poté pokračování cesty k řece Colorado a přehradnímu jezeru Lake Havasu. Návštěva kontroverzní atrakce London Bridge v Lake Havasu City. Závěrem navštívíme město duchů Oatman pamatující zašlou slávu dobývání zlata a stříbra. V podvečer příjezd zajímavou hornatou pouští do Laughlinu - města na břehu Colorada tvořeného převážně kasiny a čerpacími stanicemi. Ubytování v hotelu a volný večer k návštěvě kasin a heren.

4.den:
ROUTE 66, NP GRAND CANYON 350 mil / 560 km

Časně odjezd do národního parku Grand Canyon, částečně po slavné historické Route 66. Prohlídka tohoto přírodního divu do pozdních odpoledních hodin, fakultativně Vám nabízíme nezapomenutelný let nad Grand Canyonem letadlem nebo helikoptérou. Večer po průjezdu Painted Desert příjezd do městečka Page, ubytování.

5.den:
LAKE POWELL, NP ZION 330 mil / 530 km

Časně Vám nabídneme fakultativní let letadlem nad pohádkově krásným pouštním jezerem Lake Powell ke skalnímu oblouku Rainbow Bridge, poté Vás čeká odjezd přes kaňon řeky Colorado oblastí Vermillion Cliffs a přes městečko Kanab do národního parku Zion. Po prohlídce tohoto přírodního skvostu ve večerních hodinách příjezd do Las Vegas, orientační okružní prohlídka, ubytování a volno k návštěvě kasin a atrakcí města. Doporučujeme Vám fakultativní let helikoptérou nad zářícím Las Vegas (není v ceně zájezdu).

6.den:
LAS VEGAS 25 mil / 40 km

Volný den v Las Vegas!! Můžete relaxovat u hotelového bazénu, věnovat se shoppingu, na vlastní pěst odhalovat "tajemství" města.. Večer doporučujeme navštívit některou ze slavných show ( fakultativně).

7.den:
NP DEATH VALLEY, FRESNO 390 mil/ 620 km

Ráno odjezd do národního parku Death Valley, nejnižšího a nejteplejšího místa západní hemisféry. Prohlídka parku, pokračování cesty podhůřím Sierry Nevady do kalifornského Fresna, ubytování v podvečer.

8.den:
NP YOSEMITE 180 mil / 290 km

Časně odjezd do národního parku Yosemite – perly mezi národními parky Kalifornie. Celodenní prohlídka Yosemitského údolí, výlety k ohromujícím vodopádům. Ubytování ve večerních hodinách.

9.den:
SACRAMENTO, SAN FRANCISCO 200 mil/320 km

Odjezd do Sacramenta, hlavního města Kalifornie. Prohlídka historického i moderního centra města,návštěva Capitolu státu California, sídla senátu a guvernéra. Odpoledne přejezd do San Francisca. Po příjezdu a ubytování prohlídka největších atrakcí a zajímavostí města – Golden Gate Bridge, Twin Peaks, Coit Tower, Fishermans Wharf, China Town…

10.den:
SAN FRANCISCO 70 mil / 110 km

Pokračování prohlídky San Francisca návštěvou vyhlídek Twin Peaks, Coit Tower , a slavného Golden Gate Bridge. Pozveme Vás také k plavbě po zálivu pod Golden Gate a kolem ostrova Alcatraz. Odpoledne individuální volno v San Franciscu k samostatné prohlídce města.

11.den:
Odlet domů 15 mil / 25 km

V časných ranních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy nebo fakultativně odlet k pobytu na Havajské ostrovy.

12.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000