crosssearch

Turecko - Lýkie

Poznávací zájezdy, Turecko

Náš nový program Vás zavede na jihozápad Turecka, do oblasti nádherného pobřeží Středozemního moře s neskutečně modrou barvou průzračně čisté vody, obrovským množstvím antických památek na staré Řeky a Římany a hradbou hor, které chrání tuto část pobřeží před větry ze severu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

- antické památky, nádherná příroda a moře, pěší turistika na Lýkijské cestě

Náš nový program Vás zavede na jihozápad Turecka, do oblasti nádherného pobřeží Středozemního moře s neskutečně modrou barvou průzračně čisté vody, obrovským množstvím antických památek na staré Řeky a Římany a hradbou hor, které chrání tuto část pobřeží před větry ze severu. V podstatě každý den bude možnost koupání v rámci pěší turistiky nebo prohlídek antických areálů. Pěší trasy většinou sledují první dálkovou trasu v Turecku, více než 500 km dlouhou tzv. Lycian Way, Lýkijskou cestu. Pro větší pohodlí jsou do programu zařazeny dva vnitrostátní lety, takže během jednotlivých dnů nebudou vlastně téměř žádné delší přejezdy. O to více budete mít času zažít kouzlo zdejší členité hornaté krajiny, vykoupat se v moři, prohlížet antické památky a seznámit se s historií této části Turecka.

Pěší trasy jsou v délce cca 3 - 5 hodin, doporučujeme trekové hole, nutné jsou trekové boty nebo pohorky. Jednotlivé dny programu mohou být přehozeny dle aktuálních podmínek.

K zájezdům budeme na jaře pořádat prezentaci pro rozhodlé i dosud nerozhodlé zájemce. Zájemce o prezentaci prosíme o nahlášení zájmu v CK.

Zájezd připravila a průvodcuje Mgr. Lucie Leikepová.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000