crosssearch

Relaxační program s návštěvou Pamukkale

Poznávací zájezdy, Turecko

Ubytování v oblasti Pamukkale je v hotelu Colossae Thermal Hotel 5*. Klienti mají speciální slevy na využití hamamu a sauny (50% sleva) a 10% slevy na procedury ve spa.Ve vybraných termínech během pobytu na Pamukkale speciální terapie.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: odlet z Prahy do Antalye, transfer do hotelu, ubytování.

2. den: snídaně, v časných ranních hodinách odjezd do antického města Hierapolis, které bylo založeno jako lázeňské město pro antický svět. Navštívíte pohřebiště – nekropoli, která patří mezi největší v Malé Asii. Dále prohlídka budovy lázní, vstupní brány do města, kolonády a nádherně zachovalý amfiteátr a tajemné místo zvané Plutonium, které bylo považováno za vstup do podsvětí. Ubytování v oblasti Pamukkale.

3. den: snídaně, volný program nebo fakultativní celodenní výlet do Efesu – hlavního města provincie Asia a nyní nejzachovalejšího města v Asii, prohlídka promenády, lázní, Celsovy knihovny, divadla, agory i obytných domů vyzdobených mozaikami. Dále Afrodisias – nejkrásnější antické město v Turecku, které bylo zasvěceno bohyni lásky Afrodíté, prohlídka chrámu, lázní a také zdejšího antického stadionu. Návrat do hotelu v Pamukkale, nocleh.

4.-6. den: snídaně, individuální program, odpočinek, možnost využití bazénů a procedur v hotelu. Večeře v hotelu.

7. den: snídaně, odjezd z Pamukkale do hotelu v oblasti Turecké riviéry, ubytování.

8. den: snídaně, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu Praha - Antalye - Praha • transfery dle programu • 7 nocí s polopenzí (ubytování v oblasti Pamukkale v hotelu Colosse Thermal Hotel) • služby průvodce CK • služby místního průvodce • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění • 1lůžkový pokoj (4290 Kč) • dobrovolné bakšišné • výlet Efes a Afrodisias (4890 Kč) • ubytování na Turecké rivéře v hotelu Sherwood Breezes 5* s all inclusive (+1990 Kč/1 noc), hotel Trendy Verbena 5* s all inclusive (+2290 Kč/1 noc)* v případě zvýšeného zájmu o přednášky a terapie pí. Kovalčíkové je možné v termínu 25.10. - 01.11. (+3990 Kč/osobu - min. 7 účastníků).

Poznámka

Ubytování v oblasti Pamukkale je v hotelu Colossae Thermal Hotel 5*. Klienti mají speciální slevy na využití hamamu a sauny (50% sleva) a 10% slevy na procedury ve spa.Ve vybraných termínech během pobytu na Pamukkale speciální terapie s Vl. Kovalčíkovou: arteterapie a taneční terapie jsou sebezkušenostní a sebepoznávací techniky, arteterapie pracuje s výtvarným projevem, taneční terapie s pohybem. Obě techniky nás zbavují strachu, že neumíme malovat nebo tančit. Jde o to, dovolit si buď vzít barvy a malovat bez vnitřní cenzury, nebo se naladit na hudbu, své tělo, pocity a dovolit si vše vyjádřit pohybem. Obě terapie nám přinášejí radost z tvořivosti a dnes jsou často využívány k relaxaci, obnově sil i chuti do života a k rozvoji kreativity.Cvičení na páteř a klouby vycházející z muslimské jógy nám umožňuje dát si do pořádku páteř i klouby a udržet je zdravé a pohyblivé.Vlasta Kovalčíková Lindová pracuje jako terapeutka, lektorka ženských i smíšených skupin v oblasti osobního růstu. Věnuje se arteterapii, taneční terapii, psychoterapii, je výtvarnice, masérka, aromaterapeutka a poradkyně ve zdravém životním stylu. Vlasta Kovalčíková: vystudovala textilní návrhářství , Brno, absolvovala dvouletý výcvik v taneční terapii Dens primitieve expressie Johan Dhaese, ANDHA Antwerpen, v Praze, psychoterapeutický výcvik SUR se zaměřením na arteterapii a skupinovou dynamiku( 5let), Praha, roční osobností výcvik Open Society Fund, semináře a workshopy v Gestalt terapii (PhDr. M. Jára, Ria Verlinden,Beluah Levinson, sebezkušenostní workshopy holotropního dýchání ( Mgr. M.Vančura, R.D. Park Ph.D., J. Prevatt Ph.D.), taneční terapie(D. Morgan Scott ), …

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000