crosssearch

Pumakkale - Antalya

Poznávací zájezdy, Turecko

8 dnů - odlet z Prahy Antalya - Pamukkale - Hierapolis - Salda - Antalya

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

8 dnů - odlet z Prahy Antalya - Pamukkale - Hierapolis - Salda - Antalya

Program zájezdu

Den 1. Praha - Antalya Odlet z Prahy do Antalye přímým . charterovým letem ČSA. Přivítání na letišti v Antalyi. Transfer do hotelu (letoviska Kemer; Belek; Side či Antalya) na úrovni *****. Po zbytek dne volno.

Den 2. Okružní jízda V ranních hodinách odjezd z hotelu . a projížďka po oblasti. V odpoledních/ večerních hodinách návrat do hotelu. Nocleh.

Den 3. Pamukkale Po snídani v hotelu odjezd přes po- . hoří Taurus Pamukkale; během cesty zastávka s možností nákupů a oběda v centru Antalye. Po příjezdu na Pamukkale jedinečná možnost panoramatického výhledu na celé unikátní místo; plné sněhobílých jezírek; která vznikala tisíce let pomocí vyvěrající termální vody a návštěva termálního pramene. Nocleh v termálním hotelu na úrovni ***/****.

Den 4. Hierapolis Po snídani navštívíte zaniklé městeč- . ko Hierapolis; které bylo založeno ve 2. století před naším letopočtem za vlády krále Pergama a zaniklo následkem silného zemětřesení ve 14. století našeho letopočtu. Zde stojí za shlédnutí trosky římského divadla; sněhobílá jezírka a Kleopatřin termální bazén. Během výletu oběd. Návrat do hotelu v odpoledních hodinách. Nocleh. (oběd není zahrnut v ceně zájezdu)

Den 5. Pamukkale - Salda - Antalya Po snídani v hotelu odjezd z Pamuk- . kale; návštěva prodejny ručně tkaných koberců s ukázkou procesu celé výroby. Poté následuje oběd u jezera Salda; které je jedním z nejhlubších jezer v celém Turecku. Poté odjezd do Antalye; kde navštívíte klenotnictví a seznámíte se s výrobou bižuterie s možností nákupu; poté odjezd do hotelu na úrovni ***** (oblasti Belek/Side/Alanya). Nocleh. (oběd není zahrnut v ceně zájezdu)

Den 6. Antalya Volný den. Možnost zakoupení indi- . viduálního výletu lodí po řece Manavgat. Nocleh v hotelu na úrovni ***** (oblasti Belek; Side a Alanya)

Den 7. Antalya Volný den; večer individuální mož- . nost zakoupení výletu na Turecký večer; tedy večer s poznáním místních kulturních tanců a hudby spojený se slavnostní večeří. Návrat do hotelu. Nocleh.

Den 8. Antalya - Praha Transfer na letiště. Odlet do Prahy.

Poznámka

Změna programu vyhrazena Termíny a ceny poznávacího okruhu jsou uvedeny v ceníku. Tento relaxačně - poznávací program lze kombinovat s 2. týdnem pobytu v hotelu podle Vašeho individuálního zájmu. Změna poznávacího programu vyhrazena.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000