crosssearch

Perly Turecka

Poznávací zájezdy, Turecko

Program zájezdu 1. den: odlet z Prahy do Izmiru (možný let s přestupem). Po příletu transfer do hotelu a ubytování. 2. den: po snídaně prohlídka Izmiru, 2. největšího přístavu Turecka. Město, kde se střídá moderní a typická turecká...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

odlet z Prahy do Izmiru (možný let s přestupem). Po příletu transfer do hotelu a ubytování.

2. den:

po snídaně prohlídka Izmiru, 2. největšího přístavu Turecka. Město, kde se střídá moderní a typická turecká architektura, prohlídka nejznámějších památek: hrad Kadifekale, z jehož hradeb se naskýtá krásný rozhled na celý Izmir. Dále Agora – tržiště upravené ve 2. st. po Kristu císařem Marcusem Aureliem. Navštívíte také trh Kemeralti, který patří k nejoblíbenějším nákupním místem ve městě a samozřejmě nebude chybět prohlídka známé věže s hodinami. Přejezd do Canakkale, ubytování a večeře.

3. den:

po snídaně návštěva historického města Troja – návštěva starobylé Tróji s archeologickým komplexem a trojským koněm. Přejezd do Assos, návštěva nekropole, kostela a amfiteátru, poté přejezd do Ayvaliku, vyhlášeného letoviska, večeře a nocleh.

4. den:

po snídani přejezd na ostrov Cunda, volno, možnost koupání a odpočinku. Přejezd do Bergama, ubytování, večeře a nocleh.

5. den:

snídaně, prohlídka Pergamonu s řadou historických památek a archeologických skvostů. Následuje přejezd do Cesme, dalšího vyhlášeného letoviska s nádhernými plážemi. Ubytování, večeře a nocleh v Cesme.

6. den:

snídaně, prohlídka hradu v Cesme, který byl postavený roku 1508 v klasické otomanské architektuře. Nachází se zde muzeum a každý rok se zde pořádá mezinárodní hudební festival. Poté přejezd do Alacati, krásné historického městečka s úzkými uličkami, obchůdky, bary, restauracemi. Odpoledne přejezd do Kusadasi, možnost prohlídky města, ubytování a nocleh v Kusadasi, večeře.

7. den:

snídaně, odjezd do Selcuku, prohlídka Slavičího vrchu, kde podle legendy žila a zemřela Panna Marie. Následuje prohlídka Efesu se známým Artemidiným chrámem, jedním ze sedmi divů světa, slavná Celsova knihovna, promenáda, římské lázně, agora a největší divadlo antického světa. Efes je nejzachovalejší antické město a právě zde si můžete udělat představu o tom, jak se žilo ve městě římské doby. Přejezd do Didimy, prohlídka kláštera a staré části Miletosu, Apollonův chrám. Zastávka v Didimu, volno, ubytování v oblasti Didimu, večeře.

8. den:

po snídani přejezd do Bodrumu a prohlídka města s návštěvou hradu. Ubytování v hotelu v oblasti Bodrumu, večeře a nocleh.

9. den:

snídaně, individuální volno, možnost koupání, odpočinku. Večeře v hotelu.

10. den:

snídaně, dle letových řádů odjezd na letiště a odlet do Prahy.

Minimální obsazení

Minimální počet účastníků: 15.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu Praha - Izmir a Bodrum - Praha (nebo Praha - Bodrum a Izmir - Praha s možným přestupem) • dopravu klimatizovaným autokarem • 9 nocí s polopenzí • služby průvodce FIRO-tour • služby místního průvodce • vstupy do památek uvedených v programu • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

• 1lůžkový pokoj (3990 Kč) • komplexní pojištění • pojištění léčebných výloh • dobrovolné bakšišné

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000