crosssearch

Perly Orientu - Istanbul a Dubaj

Poznávací zájezdy, Turecko

Odlet z Prahy do Turecka. Přílet do Istanbulu, transfer z letiště do hotelu v Istanbulu, nocleh. Snídaně v hotelu. Individuální pobyt v Istanbulu. Možnost fakultativních výletů. Istanbul je město s neobyčejně bohatou historií a pozoruhodnou orientální atmosférou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy do Turecka. Přílet do Istanbulu, transfer z letiště do hotelu v Istanbulu, nocleh.

2. -3.den: Snídaně v hotelu. Individuální pobyt v Istanbulu. Možnost fakultativních výletů. Istanbul je město s neobyčejně bohatou historií a pozoruhodnou orientální atmosférou. Navštívit doporučujeme Chrám Boží moudrosti čili mešitu Hagia Sofia, sultánský palác Topkapi, Modrou mešitu Sultanahmet se 6 minarety, Hippodrom, mešitu Süleymana Nádherného, palác Dolmabahce, Galatskou věž anebo Jerebatanské cisterny ze 16. století. Nezapomeňte ani na orientální tržiště, proslulý Velký bazar. Aktuální nabídku fakultativních výletů obdržíte na místě od průvodce.

4.den: Snídaně. Transfer na letiště v Istanbulu, odlet do Dubaje. Přílet do Dubaje, transfer do hotelu, nocleh.

5.den: Snídaně. Dopoledne individuální volno. Odpoledne půldenní okruh Dubají. Projížďka centrem Dubaje, zastávka na fotografování u nejznámější dubajské mešity Jumeirah Mosque, prohlídka nejstarší čtvrti Bastakiya s typickými větrnými věžemi. Prohlídka muzea umístěného ve středověké pevnosti Al Fahidi Fort, přejezd tradičním lodním taxi "abra" přes mořský záliv Creek, návštěva proslulého Zlatého trhu (Golden Souk) a trhu s kořením, příležitost k výhodným nákupům. Návrat do hotelu v Dubaji v odpoledních hodinách, večeře, nocleh.

6.den: Po snídani odjezd do emirátu Fujairah do oblasti zvané ,,Východní pobřeží" ležící v Hajarských horách u Ománského zálivu. Zastávka u nejstarší mešity Spojených arabských emirátů v Badiyah, prohlídka tzv. "pátečního trhu" (Friday Market). Cesta vede přes přístavní městečko Khor Fakkan a osadu Bitnah se středověkou pevností. Oběd je spojen s relaxací na pláži a koupáním u Indického oceánu. Návrat do hotelu v Dubaji v odpoledních hodinách, individuální volno, večeře, nocleh.

7.den: Pobyt v hotelu s polopenzí. Individuální volno, možnost fakultativních výletů "Moderní Dubaj - Burj Khalifa" a "Večerní plavba po dubajském zálivu". Půldenní výlet "Moderní Dubaj - Burj Khalifa" zahrnuje okružní jízdu moderní Dubají včetně největšího uměle vybudovaného ostrova na světě ,,Palm Island", kde se nacházejí luxusní hotely a drahé soukromé rezidence. Zlatým hřebem programu je návštěva nejvyššího mrakodrapu světa ,,Burj Khalifa" vysokého 828 m. Z vyhlídkové terasy je nádherný panoramatický pohled na Dubaj a okolí. Večer lze absolvovat cca dvouhodinovou plavbu typickou dubajskou dřevěnou lodí "Dhow" po mořském zálivu Creek spojenou s tradiční arabskou večeří a hudbou. Návrat do hotelu v Dubaji v pozdních večerních hodinách.

8.den: Snídaně. Transfer na letiště, odlet přes Istanbul do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000