crosssearch

Okruh západní Anatolií s pobytem u moře

Poznávací zájezdy, Turecko

Objevte s námi to nejkrásnější z Turecka - Istanbul, významné město na dvou kontinentech, či pohádkové skalní komíny v Kappadokii, v krajině poseté bizardními tufovými útvary vzniklými sopečnou činností před mnoha tisíci lety. Na Turecké riviéře si můžete vychutnat kouzlo...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

01_den:
Odlet z Prahy do Antalye. Transfer z letiště na hotel, ubytování a volný program. Nocleh.

02_den:

Snídaně. Odjezd z Antalye přes pohoří Taurus do Konyi - muzeum Mevlany. Odpoledne přejezd do Kappadokie, krajiny poseté bizardními tufovými útvary vzniklými sopečnou činností před mnoha tisíci lety. Návštěva několikaúrovňového podzemního města Kaymakli.Ubytování v hotelu, večeře, nocleh.

03_den:
Snídaně. Po křesťanských stopách v Kappadokii zapátráme v muzeu pod otevřeným nebem v Göreme, kde navštívíme skalní kostely z 11. století, které jsou díky své jedinečnosti a zachovalým freskám zapsány na seznamu UNESCO. Ubytování v hotelu, večeře, nocleh.

04_den:
Snídaně. Odjezd autobusem do Ankary, hlavního města. Návštěva úžasného Muzea anatolských civilizací známého jako Chetitské muzeum. Po prohlídce odjezd do Istanbulu. Ubytování v hotelu, večeře, nocleh.

05_den:
Snídaně. Začátek celodenní prohlídky nejvyhledávanějších památek Istanbulu bude ve čtvrti Sultanahmet. Jedna ze zastávek bude Hippodrom, bývalé koňské závodiště a centrum kulturního či politického života s jednou z nejstarších památek v Istanbulu - egyptským obeliskem. Dále se podíváme do Modré mešity, do chrámu Hagia Sofia a také do paláce Topkapi, původního sídla sultánů. Indivduálně lze navštívit zvlášt zpoplatněný harém v muzejním areálu. Večeře, nocleh.

06_den:
Snídaně. Odjezd z Istanbulu do Canakkale, kde trajektem přejedete úžinu Dardanely a navštívíte Homérovu Tróju. Poté následuje cesta do města Bergama známým výrobou pergamonu. Ubytování v hotelu, večeře, nocleh.

07_den:
Snídaně. Návštěva archeologické lokality Pergamon a odjezd do Efesu. Návštěva úžasného areálu, který patří mezi nejnavštěvovanější v Turecku, prohlídka jednoho ze sedmi divů světa - Chrámu bohyně Artemis. Odjezd do Pamukkale. Ubytování v hotelu, večeře, nocleh.

08_den:
Snídaně. Prohlídka krásného areálu Hierapolis s "bavlníkovým hradem" v Pamukkale. Odjezd do oblasti Turecké riviéry. Ubytování, večeře a nocleh.

09_den:
Volný program s možností zakoupení fakultativního výletu.

10_den:
Volný program s možností zakoupení fakultativního výletu.

11_den:
Odlet do Prahy.


Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000