crosssearch

Okruh Tureckem - Ostrov Rhodos

Poznávací zájezdy, Turecko

Bodrum – Milet – Didyma – Kusadasi – Pamukkale – Hierapolis – Efes – Pergamon – Trója – Istanbul

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bodrum – Milet – Didyma – Kusadasi – Pamukkale – Hierapolis – Efes – Pergamon – Trója – Istanbul

Program

24.09.2013: odlet z Ostravy na ostrov Rhodos, transfer na ubytování do hotelů nebo studií (cenově rozlišeno), nocleh.

25.09.-30.09.2013: pobyt na ostrově Rhodos s vlastní stravou nebo All inclusive.

01.10.2013: odjezd do přístavu a lodní transfer do Marmarisu, odjezd do Bodrumu, v odpoledních hodinách prohlídka města, ubytování, večeře, nocleh.

02.10.2013: snídaně, návštěva vesničky Didima, místa, kde byla jedna z největších věštíren (zdejší Apollónův chrám je vidět již z dálky několika kilometrů), odjezd na prohlídku starořeckého města Miletu s nádherným divadlem, následuje odjezd na ubytování do Kusadasi, večeře, nocleh.

03.10.2013: snídaně, odjezd přes Denizli do Pamukkale. Zde bude následovat prohlídka soustavy travertinových hrází a teras tvořící kaskády a vodopády z termálních vod, kde usazování vápníku na skalních stěnách již trvá více jak 15 tisíc let. Prohlídka antického Hierapolisu, jednoho z nejvýznamnějších termálních letovisek římské doby, kde se nachází zachovalý amfiteátr a pohřebiště. Návrat do Kusadasi, ubytování, večeře, nocleh.

04.10.2013: snídaně, odjezd do okolí Efesu na prohlídku Slavičího vrchu, kde podle pověsti žila Panna Marie, návštěva Efesu, Trajánův oblouk, Celsova knihovna, Hadriánův chrám, Artemidin chrám (jeden ze sedmi divů světa), odjezd do Pergamonu, prohlídka Akropole se základy Diova chrámu, odjezd na ubytování, večeře, nocleh.

05.10.2013: snídaně, návštěva slavné Tróje, heroického města, jehož sláva je navždy zaznamenána v Iliadě, města, které vydrželo léta válek a bylo poraženo chytrou léčkou, trajekt do Canakkale a odjezd do Istanbulu, večeře, nocleh.

06.10.2013: snídaně, prohlídka slavného města s celou řadou historických památek: Hippodrom, Modrá mešita, Hagia Sofia, palác Topkapi, odpoledne návštěva bazaru, večeře, nocleh.

07.10.2013: snídaně, transfer na letiště v Istanbulu a odlet do Vídně (nebo Prahy), následuje transfer do Ostravy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000