crosssearch

Okruh Svatý Pavel

Poznávací zájezdy, Turecko

8 denní poznávací zájezd s odletem z Prahy Antalya Konya Kappadokia Tarsus Mersin Antalya. Přivítání na letišti v Antalyi. Transfer do hotelu na úrovni *** (letovisko Antalya / Alanya / Side), večeře, nocleh.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu

8 denní poznávací zájezd s odletem z Prahy Antalya Konya Kappadokia Tarsus Mersin Antalya

Program zájezdu

1. den Odlet z Prahy. Přivítání na letišti v Antalyi. Transfer do hotelu na úrovni *** (letovisko Antalya / Alanya / Side); večeře; nocleh.

2. den Po snídani odjezd do Konye; centra vířících dervišů. Návštěva musea Mevlana; pojmenovaného po islámském mystikovi; který ve 13. století v antalolské Konyi založil kmenový klášter řádu dervišů mevlévijů. Poté odjezd do Kappadokie; kde navštívíte podzemní město; horu Uchisar a další pozoruhodné útvary této pohádkové oblasti. Po prohlídce odjezd do hotelu na úrovni ***; večeře. Fakultativně možnost zakoupení výletu Turecký večer s poznáním místních kulturních tanců a hudby se slavnostní večeří.

3. den Po snídani návštěva prodejny ručně tkaných koberců s ukázkou procesu celé výroby a možností nákupu. Návštěva muzea v přírodě Göreme. Panoramatická prohlídka oblasti. Odjezd do hotelu na úrovni ***; večeře. Fakultativně možnost zakoupení letu balónem.

4. den Po snídani check-out z hotelu. Odjezd do města Tarsus - rodiště sv. Pavla; kde si prohlédnete místní vodopády a dům sv. Pavla. Přejezd do Mersinu; ubytování v hotelu na úrovni ***; večeře.

6. den Volný den, možnost zakoupení fakultativních výletů.

7. den Volný den, možnost zakoupení fakultativních výletů.

8. den Transfer na letiště, odlet do Prahy

Změna programu vyhrazena. Termíny a ceny poznávacího okruhu jsou uvedeny v ceníku.

Tento relaxačně – poznávací program lze kombinovat s 2. týdnem pobytu v hotelu podle Vašeho individuálního výběru.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000