crosssearch

LODNÍ POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO TURECKA - MODRÁ CESTA

Poznávací zájezdy, Turecko

Program zájezdu Den 1: ANTALYA nebo KEMER Po příletu následuje transfer do hotelu v Antalyi nebo v Kemeru - přenocování. Servis začíná večeří. Den 2: OLYMPOS - Adrasan - Cavus Bay Po snídani následuje informační schůzka o výletní trase. Plavba začíná směrem ke...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

Den 1: ANTALYA nebo KEMER

Po příletu následuje transfer do hotelu v Antalyi nebo v Kemeru – přenocování. Servis začíná večeří.

Den 2: OLYMPOS - Adrasan - Cavus Bay

Po snídani následuje informační schůzka o výletní trase. Plavba začíná směrem ke starobylému městečku Olympos (jeden z nejvýznamnějších přístavních měst Lykie). Olympos byl domovem pirátů díky své poloze. Překrásné pobřeží má cca 3200 m, zakořeněné plantáže, dřevěné domky – to vše je součástí hluboké historie. Zastávka na vykoupání a oběd. Po krátkém odpočinku následuje cesta směr Adrasan Cavus Bay – večeře a nocleh.

Den 3: Demre - Çayağzı – Gökkaya Bay

Brzy ráno loď vyplouvá směrem k Demre. Posnídáte v Çayağzı – zde můžete vykonat fakultativní výlet do Myry – město biskupa Mikuláše (ochránce dětí, chudých), můžete navštívit skalní hroby vytesané v několika patrech do skal (tyto hrobky lze fotografovat – vstup do nich je zakázán). Návrat na loď – odplutí směr Gökkaya Bay – večeře a nocleh.

Den 4: TERSANE – ÜÇAĞIZ

Po snídani vyplouváte přes Batik Şehir (potopené město). Zastávka na oběd, koupání v Tersane Bay. Fakultativně můžete navštívit vesničku Kaş , Saklikent – překrásný přírodní kaňon a Xanthos (starověké městečko). Ukotvení, večeře a nocleh budou v Üçağız Bay.

Den 5: Simena – Kekova

Po snídani v Üçağız plavba pokračuje směr Simena. Simena je původní rybářská vesnička, polovina v důsledku sesuvu půdy byla potopena. Později zde byla základna rytířů Rhodosu (dříve sv.Jiří). Dominantou je zřícenina hradu a divadla s kapacitou cca 3000 osob. Večeře a přenocování bude v Kekova.

Den 6: PORTO CENEVIZ – Phaselis

V brzkých ranních hodinách odplouváte do Ceneviz (Janovský) Harbour nebo Sazak Bay. Po obědě zakotvíte v Phaselis Bay. Phaselis byl založen v 7. př.n.l. Rhody. Stal se nejdůležitějším přístavním městem a důležitým obchodním místem mezi Řeckem, Asií, Egyptem a Fénicií. Phaselis má tři přístavy, Hadrianovu vodní bránu, starověké římské lázně, agoras – divadlo a četné sarkofágy. Večer a přenocování je v tomto krásném zálivu.

Den 7: AYIŞIĞI BAY - KEMER nebo ANTALYA
Po snídani, následuje plavba na Ayışığı Bay. Večeře a přenocování bude v Kemeru nebo Antalyi.

8. den: ANTALYA nebo KEMER
Ukončení plavby, snídaně a opuštění lodi cca v 10:00 h.

DŮLEŽITÉ

V závislosti na povětrnostních podmínkách a moři si lodní společnost vyhrazuje právo ne nezbytné změny v cestovním itineráři z důvodu bezpečnosti a pohodlí klientů.

Zavazadla:
Kabiny mají omezenou velikost – doporučujeme si vzít nejnutnější oblečení.

Nezapomeňte:léky, přípravky proti komárům, sluneční brýle, krém na opalování, malé a velké ručníky.

Loď - Gulet:
Rozměry rozměry: délka: 15 m - 25 m, šířka: 4,5 m - 6 m
Počet kabin: 4 - 10
Vybavení kabiny: dvoulůžko, WC, sprcha,

Posádka:
Posádka je obvykle složena ze 3 - 4 osob (kapitán, kuchař, a (2) deckhand).

Stravování – plná penze:
Snídaně, obědy, večeře, odpolední čaj (nápoje nejsou zahrnuty v ceně – lze platit na místě u kapitána v eurech nebo tureckých lyrách).
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000