crosssearch

Největší turecké město, důležitá obchodní křižovatka a brána Orientu. Milovníci nakupování by měli zavítat na Velký bazar - k sehnání je zde vše, na co si vzpomenete. Kompletní balíček eurovíkendu do Istanbulu.

Konečná cena za osobu od: 11 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Největší turecké město, důležitá obchodní křižovatka a brána Orientu. Milovníci nakupování by měli zavítat na Velký bazar - k sehnání je zde vše, na co si vzpomenete. Kompletní balíček eurovíkendu do Istanbulu.

Program zájezdu

1. DEN

po příletu do Istanbulu následuje transfer do hotelu a ubytování. Následně možnost krátké procházky po okolí hotelu s českým průvodcem v ceně zájezdu. Uvidíme Taksimské náměstí, které se nachází na evropské straně města, severně od Zlatého rohu. Jedná se centrum moderního města. Mezi významné stavby se řadí například Atatürk Kültür Merkezi (Atatürkovo kulturní centrum) a Cunhuriyet Aniti (monument republiky).

2. DEN

po snídani informační schůzka. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu Istanbulem s českým průvodcem.

3. DEN

po snídani informační schůzka. Individuální program nebo dle aktuálního počasí možnost plavby po Bosporu. Ve večerních hodinách možnost zajištění folklórního večeru.

4. DEN

po snídani individuální volno, odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

O destinaci

IstanbulPoznejte bránu Orientu a důležitou obchodní křižovatku se symbolem Hagia Sofia. Více než 1 400 let stará stavba nepřestává ohromovat kolemjdoucí svou elegantní architekturou s krásnými zdobnými detaily. Další architektonickou perlou je Modrá mešita, která dodnes slouží ke konání bohoslužeb. V její blízkosti jsou k vidění pozůstatky antického Hippodromu. Nejnavštěvovanější čtvrtí je Sultanahmet, která je svou jedinečností zapsána na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Milovníci nakupování by měli zavítat na Velký bazar, kde panuje nenapodobitelná atmosféra a k sehnání je naprosto vše, na co si vzpomenete.

Fakultativní služby

a) Panoramatický okruh Istanbulem s českým průvodcem 1400,-Kč*Okruh začne na náměstí Taksim, kde si uděláme krátkou procházku po hlavní tepně města Istikal Cadessi. Dále pak uvidíme nejznámější památky Istanbulu: Modrou mešitu (vstup v ceně), Hipodrom s jeho obelisky, sloupy a kašnou a Chrám boží moudrosti Hagia Sofia (vstup v ceně). V případě příznivé dopravní situace zamíříme do asijské části Istanbulu.kód pro rezervaci S 4441AA (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

Cena zájezdu zahrnuje

letenku Praha - Istanbul - Praha včetně všech poplatků

transfer letiště - hotel - letiště

3 noci se snídaní ve vybraném hotelu

služby českého delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů

krátká procházka městem s českým průvodcem zdarma

zákonné pojištění CK proti úpadku

Hotel

HOTEL RIVA NNNNhotel se nachází na náměstí Taksim, cca 10 minut chůze od Istiklal. Hotel je vybaven recepcí, barem, restaurací, business centrem, konferenční místností a WiFi. Pokoje jsou vybaveny sprchou, fénem, telefonem, TV, WiFi, trezorem, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, klimatizací.

Tajný tip

Hledáte místo, kde se střetává dávná tradice a moderní svět? Pak navštivte Istanbul!Andrea KrahulováPrůvodkyně po Istanbulu

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000