crosssearch

Blue Cruise Bodrum

Poznávací zájezdy, Turecko

Bodrum - Karaada - Cati - Yedi/Sedm ostrovů - Löngöz - Södüt/Marmaris - Cedreae/ostrov Kleopatry - Ingiliz Limani/English Harbour - Cökertme - Oraklar/Ciftlik - Bodrum 8denní plavba po moři, kombinovaná s pobytem u moře Den 1: Praha - Bodrum Odlet z Prahy; přílet do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bodrum - Karaada - Cati - Yedi/Sedm ostrovů - Löngöz - Södüt/Marmaris - Cedreae/ostrov Kleopatry - Ingiliz Limani/English Harbour - Cökertme - Oraklar/Ciftlik - Bodrum

8denní plavba po moři, kombinovaná s pobytem u moře

Den 1: Praha - Bodrum

Odlet z Prahy; přílet do Bodrumu; transfer do přístavu a nalodění na palubu.

Po ubytování ve Vašich kabinách se seznámíte s posádkou a podrobným plánem plavby. Večeře na palubě. V případě pozdního příletu večeře a nocleh v jednom z hotelů v oblasti Bodrum.

Den 2: Bodrum - Karaada - Cati

Asi hodinová plavba k ostrůvku Karaada

v Bodrumském zálivu. Po obědě na palubě pokračování plavby cca 3-4 hodiny do piniemi obklopené zátoky Cati s krásným koupáním. Večeře a nocleh na lodi.

Den 3: Cati - Yedi/Sedm ostrovů

Po snídani plavba asi 1;5 hodiny do oblasti Sedmi ostrovů. Zakotvení v zálivu Küfre; kde se na břehu můžete projít v přírodní lesní rezervaci Günlük. Večeře buď na palubě nebo na břehu formou barbecue. Nocleh na lodi.

Den 4: Löngöz - Södüt/Marmaris

Po snídani nás krátká plavba přenese do zálivu Löngöz a po obědě pokračování plavby (cca 1;5 hod) do Sögütu; odkud můžete podniknout fakultativní výlet do Marmarisu (cca 30 km) a užít si tam nočního života.

Den 5: Cedreae/ostrov Kleopatry - Ingiliz Limani/English Harbour

Po snídani plavba k malé kouzelné pláži na západním břehu ostrova Sedir ve stopách Antonia a Kleopatry. Podle pověsti na tomto ostrově strávili svoje líbánky a proto byly břehy upraveny pískem přivezených z egyptské pouště od Nilu. Vstup do historické části Sedir a na pláž je za poplatek (není v ceně zájezdu). Plavba poté pokračuje k English Harbour; kde jistě neodoláte udělat několik snímků tohoto fotogenického britského přístaviště; připomínajícího uzavřené jezero; v němž za 2. světové války hledaly útočiště britské torpédové čluny. Večeře a nocleh na lodi.

Den 6: Ingiliz Limani/English

Harbour - Cökertme

Ráno po snídani pokračuje plavba na severní stranu Bodrumského zálivu do zátoky Akbük. Tady je příležitost ke koupání; surfování apod. Po obědě v odpoledních hodinách plavba pokračuje asi 2 hodiny do zátoky Cökertme;. Večeře a nocleh na lodi.

Den 7: Cökertme - Oraklar/Ciftlik - Bodrum

Po snídani plavba zpět do Bodrumu se zastávkami na koupání v Oraklaru a/nebo Ciftliku. Poslední večeře a nocleh na lodi v jachetním přístavu v Bodrumu.

Den 8: Bodrum

Po snídani vylodění; transfer do hotelu

k pokračování pobytu.

Den 9-10/11: Bodrum

Pokračování pobytu v hotelu v oblasti

Bodrumu

Den 11/12: Bodrum - Praha

Po snídani transfer na letiště; odlet do

Prahy.

Změna programu vyhrazena.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000