crosssearch

Blue Cruise Antalya

Poznávací zájezdy, Turecko

Antalya/Kemer - Olympos - Adrasan - Demre - Cayagzi/Myra – Kekova - Ücagzlar - Kekova - Finike - Ceneviz - Phaselis - Antalya/Kemer 8denní plavba po moři. Možnost kombinace s druhým týdnem pobytu v hotelu v oblasti Turecké Riviéry (letoviska...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Antalya/Kemer - Olympos - Adrasan - Demre - Cayagzi/Myra – Kekova - Ücagzlar - Kekova - Finike - Ceneviz - Phaselis - Antalya/Kemer

8denní plavba po moři. Možnost kombinace s druhým týdnem pobytu v hotelu v oblasti Turecké Riviéry (letoviska Kemer-Antalya/Lara-Belek-Side-Alanya) podle vlastního výběru.

Den 1: Praha – Antalya/Kemer

Odlet z Prahy, přílet do Antalye, transfer do přístavu v Antalyi nebo v Kemeru a nalodění na palubu. Po ubytování ve Vašich kabinách se seznámíte s posádkou a podrobným plánem plavby. Večeře a nocleh na palubě.

V případě pozdního příletu večeře a nocleh

v jednom z hotelů v oblasti Antalya-Kemer.

Den 2: Olympos – Adrasan

Plavba brzy ráno (snídaně cestou) z Antalye/Kemeru na jihozápad podél pobřeží

k tureckému národnímu parku Olympos na úpatí mohutných hor, ukrývajících mnoho památek na slávu zaniklého helénského státu Lýkie. Večeře a nocleh na palubě v zálivu Adrasan.

Den 3: Demre - Cayagzi/Myra

Po snídani pokračování cesty do Demre. Zastávka na koupání a oběd. Po přistání

v Demre možnost fakultativního výletu do Myry - místa působení sv.Mikuláše, který zde byl biskupem ve 4. století n.l. Večeře a nocleh na lodi v zálivu Gökkaye/Kekova.

Den 4: Gökkaya/Kekova - Ücagiz

Po snídani plavba v mělkých vodách okolo Kerkovy, kde jsou pohřbeny pozůstatky antického města, potopeného zřejmě v důsledku zemětřesení. Zakotvení v malé romantické zátoce můžete využít ke koupání. V tomto místě dosáhla plavba svého nejvzdálenějšího bodu na jihozápad od Antalye. Večeře a nocleh na palubě v jednom ze zálivů na pobřeží.

Den 5: Kekova – Finike

Návrat zpět do Kekovy, odkud lze fakultativně navštívit pozůstatky druhdy významného města antické lýkijské říše Simeny včetně známého amfiteátru pro 300 návštěvníků (vstup do objektu za poplatek, není v ceně zájezdu).

Den 6: Kekova – Ceneviz - Phaselis

Plavba k antickému obchodnímu středisku Phaselis, které je jednou z bran k poloostrovu Tekirova se známým stejnojmenným letoviskem (vstup do historického areálu placený, není v ceně zájezdu). Nocleh v zálivu Ceneviz, obklopeného vysokými skalisky. Zde si můžete užít koupání v modravých vodách Středozemního moře.

Den 7: Phaselis – Antalya/Kemer

Den odpočinku na moři v zálivu nedaleko pozůstatků antického města Phaselis. Další plavba směrem ke Kemeru/Antalyi. Zakotvení v jachetním přístavu jednoho z těchto měst, které lze večer navštívit. Večeře a nocleh na lodi.

Den 8: Kemer/Antalya - Praha

nebo pokračování pobytu ve vybraném hotelu v oblasti Turecké Riviéry

Po snídani vylodění, transfer na letiště, odlet do Prahy nebo transfer do hotelu podle vlastního výběru k pokračování pobytu.

Změna programu vyhrazena.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000