crosssearch

Antalya - Pamukkale

Poznávací zájezdy, Turecko

Všechny naše hotely na Turecké riviéře kategorie min. 4* mají k dispozici 24 hod. recepci, restauraci, bar (nebo několik barů), společenskou místnost, venkovní bazén; některé hotely i vnitřní bazén, posilovnu nebo fitness centrum a většina hotelů nabízí i služby wellness centra.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zařízení hotelů a služby

všechny naše hotely na Turecké riviéře kategorie min. 4* mají k dispozici 24 hod. recepci, restauraci, bar (nebo několik barů), společenskou místnost, venkovní bazén; některé hotely i vnitřní bazén, posilovnu nebo fitness centrum a většina hotelů nabízí i služby wellness centra. Hotely můžou nabízet i další služby (např. lékař, směnárna, prádelna, internet, obchod se suvenýry, masáže, wellness procedury, atd.). Za tyto služby může být účtován poplatek. Wifi bývá většinou k dispozici v lobby hotelu (zdarma nebo za poplatek).

Ubytování

k dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (toaleta, sprcha nebo vana, fén), telefonem, TV se sat., klimatizací, minibarem (za poplatek) a trezorem (možnost poplatku). Většina pokojů i s balkonem nebo terasou.

Stravování

snídaně. Možnost dokoupení polopenze nebo programu ALL INCLUSIVE na 5., 6. a 7. den pobytu (viz programové balíčky).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000