crosssearch

Z Djerby do Kartága aneb Tunisko jako na dlani

Poznávací zájezdy, Tunisko

Djerba o Guellala o Houmpt Souk o Metameur o Matmata o Tamerzet o Douz o Chott El Jerid o fakultativně horské oázy Chebika, Tamerza a Mides o Tozeur o Metlaoui o Gafsa o Kairouan o Takrouna o Zriba o Jeradou o Hammamet o Tunis o Sidi Bou Said o Kartágo o Hammamet o Sousse o...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu:
Djerba o Guellala o Houmpt Souk o Metameur o Matmata o Tamerzet o Douz o Chott El Jerid o fakultativně horské oázy Chebika, Tamerza a Mides o Tozeur o Metlaoui o Gafsa o Kairouan o Takrouna o Zriba o Jeradou o Hammamet o Tunis o Sidi Bou Said o Kartágo o Hammamet o Sousse o Monastir o El Jem o Sfax o Gabes o Djerba

1. den: odlet z Prahy na Djerbu, ubytování v hotelu, večeře a nocleh.

3. den: Brzy ráno snídaně a přejezd solného jezera Chott El Jerid, z Degache možnost výpravy v terénních džípech do horských oáz Che­bika–Tamerza–Mides (fakultativně). Odpoledne v Tozeur, možnost procházky centrem města, fakultativně návštěvy muzea Dar Chraiet, pouštní ZOO či projížďky kočárem po datlovníkovém lese. Ubytování, večeře a nocleh v Tozeur.

4. den: Po snídani odjezd do Metlaoui, odkud vyjíždí historický vláček na téměř dvouhodinovou cestu kaňonem řeky Selja. Z Metlaoui cesta přes Gafsu a Jilma do Kairouanu. Prohlídka kobercového ateliéru a Mediny, poté ubytování, večeře a nocleh.

5. den: Snídaně a kompletní prohlídka Kairouanu zahrnující velkou mešitu Ogbi ibn Nafi, mauzoleum Sidi Sahbi, vodní rezervoáry z doby Aghlabitů a Medinu. Z Kairouanu odjezd do kamenných berberských vesniček Takrouna, Zriba a Jeradou, postavených na málo dostupných místech na vrcholcích kopců či na úpatí skal. Příjezd do Hammametu na ubytování, večeři a nocleh.

6. den: Po snídani celodenní výlet do Tunisu na prohlídku muzea Bardo, centra metropole Tunis, vesničky Sidi Bou Said a světoznámého Kartága. Oběd mezi prohlídkami v restauraci. Návrat do Hammametu na večeři a nocleh.

7. den: Ráno snídaně a odjezd z Hammametu do Sousse, prohlídka Mediny, možnost nákupů v Soula Center (velké nákupní centrum suvenýrů z celého Tuniska), fakultativně možnost prohlídky velké mešity či Ribatu. Pokračování do Monastiru na prohlídku mauzolea Habiba Bourgiby a odtud cesta do El Jem k prohlídce slavného římského amfiteátru. Následuje cesta přes Sfax a Gabes na Djerbu. Ubytování, večeře a nocleh.

8. den: Dle letového řádu transfer na letiště k odletu zpět do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000