crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Poznávací okruh Tuniskem

Poznávací zájezdy, Tunisko

Odlet z Prahy; přílet do Monastiru (Tunisu); transfer do hotelu; ubytování a večeře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den:

Odlet z Prahy; přílet do Monastiru (Tunisu); transfer do hotelu; ubytování a večeře.

2. den:

Po snídani prohlídka města; poté přesun do malebného přístavu Port El Kantaoui; volný čas k procházce či posezení a pokračování do Sousse; prohlídka starého města. Ubytování a večeře.

3. den:

Snídaně; odjezd. Prohlídka římského kolosea El Jem; jednoho z nejzachovalejších na světě. Pokračování přes město Sfax a oázu Gabes proslulou pěstováním henny. Poté plavba trajektem na ostrov Djerba; ubytování a večeře.

4. den:

Po snídani odjezd z ostrova Djerba ,,římskou dráhou" na pevninu do Zarzisu. Pokračování do Matmaty; kde si prohlédnete unikátní berberská skalní obydlí. Fakultativně možnost projížďky na velbloudech v písečných dunách u Douz. Ubytování a večeře.

5. den:

Přejezd přes největší tuniské solné jezero Chott El Jerid se zastávkou na fotografování a pokračování do Tozeur. Fakultativně možnost návštěvy muzea Tisíce a jedné noci nebo soukromé ZOO; odpoledne fakultativně vyjížďka terénními vozy do horských oáz Chebika a Tamerza. Ubytování a večeře

v Tozeur.

6. den:

Po snídani odjezd do Sbeitly a prohlídka archeologických vykopávek; pokračování do svatého města Kairouan; návštěva místního tržište - souku a výrobny koberců. Transfer do Nabeulu; ubytování a večeře.

7. den:

Prohlídka města Nabeul spojená s návštěvou keramické dílny; poté přejezd do hlavního města Tunis. Prohlídka města

a muzea Bardo s jeho vzácnými sbírkami antických mozaik. Pokračování do Kartága a prohlídka archeologických vykopávek Římany zničeného města a pozůstatků jeho přístavu. Po prohlídce Kartága návštěva romantické vesničky Sidi Bou Said. Ubytování a večeře v Hammametu.

8. den:

Transfer na letiště; odlet do Prahy nebo pokračování v pobytu ve vybraném hotelu.

Cena zahrnuje:

Letenku Praha - Monastir (Tunis) - Praha; dopravu po trase zájezdu; průvodce; ubytování ve 3* hotelích; plná penze; povinné pojištění cestovní kanceláře ve znění zákona číslo 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:

Letištní a bezpečnostní taxy vč. pozemních služeb v Tunisku - 1715 Kč; aktuální palivový příplatek; fakultativní služby a povinné cestovní připojištění

Pořádající Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na drobné odchylky v programu zájezdu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000