crosssearch

Poznávací Okruh & Pobyt

Poznávací zájezdy, Tunisko

Monastir - Tunis - Kartágo - Sidi Bou Said - Nabeul - Port El Kantaoui - Sousse - El Jem - Sfax - Djerba - Chott El Jerid - Tozeur - Kairouan

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

11 nebo 12 denní poznávací zájezd spojený s pobytem u moře.

Monastir - Tunis - Kartágo - Sidi Bou Said - Nabeul - Port El Kantaoui - Sousse - El Jem - Sfax - Djerba - Chott El Jerid - Tozeur - Kairouan

PROGRAM OKRUHU

1. DEN - Praha - MonastirOdlet z Prahy, přílet do Monastiru , transfer do hotelu na úrovni 3*, ubytování a večeře.

2. DEN - Tunis - Kartágo - Sidi Bou SaidPo snídani odjezd do hlavního města Tunis. Prohlídka města. Pokračování do Kartága a prohlídka archeologických vykopávek Římany zničeného města a pozůstatků jeho přístavu. Návštěva pahorku Byrsa. Po prohlídce Kartága návštěva romantické vesničky Sidi Bou Said. Ubytování a večeře v hotelu na úrovni 3*.

3. DEN - Monastir - Nabeul - Hammamet - Port El Kantaoui - SousseProhlídka města Nabeul spojená s návštěvou keramické dílny, následuje přejezd do bývalého rybařského městečka Hammamet a prohlídka jeho staré části. Přesun do malebného přístavu Port El Kantaoui, oběd a ubytování v Sousse v hotelu na úrovni 3*, návštěva mauzolea prvního prezidenta Habiba Bourghibu v Monastiru, prohlídka jeho staré části.

4. DEN - El Jem - Sfax - DjerbaSnídaně, odjezd. Prohlídka římského kolosea El Jem, jednoho z nejzachovalejších na světě. Pokračování přes město Sfax a oázu Gabes proslulou pěstováním henny. Poté plavba trajektem na ostrov Djerba, ubytování v hotelu na úrovni 3* a večeře.

5. DEN - Djerba - Matmata - DouzPo snídani odjezd z ostrova Djerba ,,římskou dráhou". Pokračování do Matmaty, kde si prohlédnete unikátní berberská skalní obydlí. Fakultativně možnost projížďky na velbloudech v písečných dunách u Douz. Ubytování a večeře.

6. DEN - Chott El Jerid - TozeurPřejezd přes největší tuniské solné jezero Chott El Jerid se zastávkou na fotografování a pokračování do Tozeur. Fakultativně možnost návštěvy soukromé zoo, odpoledne fakultativně vyjížďka terénními vozy do horských oáz Chebika a Tamerza. Ubytování a večeře v Tozeur.

7. DEN - Tozeur - Kairouan - SoussePo snídani odjezd do svatého města Kairouan, návštěva místního tržište - souku a výrobny koberců, návštěva Velké Mešity v Kairouanu. Transfer do Sousse, ubytování a večeře.

8.-10. DEN - SoussePobyt v hotelu s AI, volné dny u moře. Pobyt v hotelu s AI může být i na začátku programu, závisí dle termínu.

11. / 12. DEN - Sousse - PrahaTransfer z hotelu na letiště v Monastiru, odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 10 osob.

Cena nezahrnuje - doporučený příplatek za cestovní pojištění 590 Kč / pobyt / dospělá osoba a 340 Kč / pobyt / dítě do 18 let a fakultativní služby.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000