crosssearch

Poznávací A pobytový okruh Tuniskem

Poznávací zájezdy, Tunisko

Monastir - Tunis - Kartágo - Sidi Bou Said - Nabeul - Port El Kantanoui - Sousse - El Jem - Sfag - Djerba - Chott El Jerid - Tozeur - Kairouan

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Monastir - Tunis - Kartágo - Sidi Bou Said - Nabeul - Port El Kantanoui - Sousse - El Jem - Sfag - Djerba - Chott El Jerid - Tozeur - Kairouan

Program zájezdu

1. den: Praha - TuniskoOdlet z Prahy, přílet do Tuniska, transfer do hotelu na úrovni 3*, ubytování a večeře.

2. den: Tunis - Kartágo - Sidi Bou SaidPo snídani odjezd do hlavního města Tunis. Prohlídka města. Pokračování do Kartága a prohlídka archeologických vykopávek Římany zničeného města a pozůstatků jeho přístavu. Návštěva pahorku Brysa. Po prohlídce Kartága návštěva romantické vesničky Sidi Bou Said. Ubytování a večeře v hotelu na úrovni 3*.

3. den: Monastir - Nabeul - Hammamet - Potr El Kantanoui - SousseProhlídka města Nabeul spojená s návštěvou keramické dílny, následuje přejezd do bývalého rybářského městečka Hammamet a prohlídka jeho staré části. Přesun do malebného přístavu Port El Kantanoui, oběd a ubytování v Sousse v hotelu na úrovni 3*, návštěva mauzolea prvního prezidenta Habiba Bourghibu v Monastiru, prohlídka staré části města. Večeře.

4. den: El Jem - Sfag - DjerbaSnídaně, odjezd. Prohlídka římského kolosea El Jem, jednoho z nejzachovalejších na světě. Pokračování okolo Sfagu a oázy Gabes proslulou pěstováním henny. Poté plavba trajektem na ostrov Djerba, ubytování v hotelu na úrovni 3* a večeře.

5. den: Djerba - Matmaata - DouzPo snídani odjezd z ostrova Djerba "římskou dráhou". Pokračování do Matmaty, kde si prohlédnete unikátní Berberská obydlí. Fakultativně možnost projížďky na velbloudech v písečných dunách u Douz. Ubytování a večeře.

6. den: Chott El Jerid - TozeurPřejezd přes nějvětší tuniské solné jezero Chott El Jerid se zastávkou na fotografování a pokračování do Tozeur. Odpoledne fakultativní vyjížďka terénními vozy do horských oáz Chebika a Tamerza. Ubytování a večeře v Tozeur.

7. den: Tozeur - Kairouan - Sousse Po snídani odjezd do svatého města Kairouan, návštěva místního tržiště Souku a výrobny koberců, návštěva Velké Mešity v Kairouanu. Transfer so Sousse, ubytování a večeře.

8. den: Sousse - PrahaTransfer na letiště, odlet do Prahy nebo pokračování v pobytu ve vybraném hotelu.

8.-10. den: SoussePobyt v hotelu s Al, volné dny u moře. Pobyt v hotelu s Al může být i na začátku programu, závisí dle termínu.

11.-12. den: Sousse - Praha Transfer z hotelu na letiště v Monastiru, odlet do Prahy.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Pobyt si můžete zvolit jakémkoliv hotelu z naší nabídky. Minimální počet účastníků pro realizaci je 10 osob.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000