crosssearch

Okruh Saharou

Poznávací zájezdy, Tunisko

Netradiční týden v Tunisku SAHAROU NA VELBLOUDECH

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Netradiční týden v Tunisku

SAHAROU NA VELBLOUDECH

PROGRAM
1. den: Přílet na Djerbu, kde Vás přivítá zástupce CK . Transfer do hotelu; ubytování a večeře v hotelu střední kategorie.

2. den : Po snídani transfer jeepy do pouště; kde začíná výlet na dromedárech

2. - 6. den: Putováni pouští s karavanou. Denní trasa představuje asi 20 km. Každý z účastníků má po celou dobu přiděleného osedlaného dromedára; který zároveň převáží i část nákladu a na kterém podle libosti jede (obvykle každý střídavě jede a kráčí pěšky). Součásti karavany jsou; kromě osedlaných dromedárů; i dromedáři převážející pouze náklady (stany; potraviny; vodu; atd.) Snídaně; obědy a večeře připravují saharští průvodci na ohništi po nomádsku (zvláštní oblibě se těší tradiční nomádský chléb pečený ve žhavých uhlících v písku). Péči o dromedáry mají též na starosti nomádští průvodci. Večery se tráví u táborových ohňů. Noclehy jsou ve spacích pytlích pod nomádskými stany či pod širým nebem (záleží na momentální volbě účastníka). Každý účastník si veze svůj vlastni spací pytel; dromedáři pro každého převážejí navíc matraci potaženou koženkou a 1-2 deky. V zimních měsících nehrozí na Sahaře uštknutí hadem či štírem; neboť mají zimní spánek. Během cesty pouští pečují účastníci o osobni hygienu pomocí hygienických ubrousků; navíc mají možnost se 3. den vykoupat v jezírku s teplou termální vodou o teplotě asi 38 °C.

7. den : Transfer z pouště na ostrov Djerba. Ubytování a večeře v hotelu střední kategorie.

8. den : Snídaně v hotelu. Transfer na letiště k odletu do Prahy. Pokoje musí být uvolněny do 12h00; ale transfer se koná asi 2h30 před odletem. Do té doby mohou účastníci využívat společné prostory hotelu.

Zájezd ve vyhlášeném termínu se uskuteční při minimální účasti 10 osob a maximální účasti 30 osob

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000