crosssearch

Za poznáním Bangkoku a okolních ostrovů

Poznávací zájezdy, Thajsko

Bangkok o ostrov Koh Chang o ostrov Ko Rayang o ostrov Ko Mak o ostrov Ko Rang o ostrov Ko Kood ...celodenní safari na ostrově Koh Chang. Po snídani pojedete do tábora se slony, kde vás průvodce vezme na projížďku na slonech. Poté navštívíte místní chrám Klong Prao, kde budete...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu:
Bangkok o ostrov Koh Chang o ostrov Ko Rayang o ostrov Ko Mak o ostrov Ko Rang o ostrov Ko Kood

1. den:

Odlet z Prahy do Bangkoku

2. den:

Přílet do Bangkoku. Transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

3. den:

Prohlídka Bangkoku: návštěva chrámu Wat Traimit s překrásnou sochou Buddhy z ryzího zlata. Projdete se chrámovým komplexem Wat Po, gigantická socha ležícího Buddhy vás okouzlí stejně, jako krásná chrámová architektura. Prohlídka pokračuje v královském paláci s chrámem smaragdového Buddhy. Odpoledne transfer do přístavu Trat Mainland a přejezd lodí na ostrov Koh Chang. Po příjezdu na ostrov následuje transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

4. den:

Celodenní safari na ostrově Koh Chang. Po snídani pojedete do tábora se slony, kde vás průvodce vezme na projížďku na slonech. Poté navštívíte místní chrám Klong Prao, kde budete mít možnost si popovídat s místními mnichy a dozvedět se něco více o jejich pohledu na buddhismus. Vaše cesta pokračuje za návštěvou místní rodiny, která pracuje v továrně na výrobu gum a můžete se podívat blíže na jejich práci. Jedním z hlavních bodů dne bude určitě návštěva největších vodopádů na ostrově Koh Chang – Khlong Plu. Volno u vodopádů s možností koupání a odpočinku. Na oběd pokračujete dolů na západní pobřeží do Bang Bao, kde je jedno z nejhezčích míst na oběd s krásným výhledem. Odpoledne návrat do hotelu. Nocleh.

5. den:

Po snídani odjezd do přístavu a přejezd lodí na ostrov Ko Rayang. Pobyt na pláži s možností koupání a šnorchlování na krásné pláži ostrova. Oběd. Odpoledne přejezd lodí na ostrov Ko Mak, transfer do hotelu, ubytování a nocleh. Večeře v hotelu.

6. den:

Po snídani odjezd na ostrov Ko Rang, který patří mezi nejlepší oblasti na šnorchlování v NP Koh Chang. Volno ke šnorchlování. Oběd na lodi a odpoledne návrat do hotelu. Odpoledne a večer individuální program. Nocleh.

7. den:

Odjezd lodí na ostrov Ko Kood a transfer do hotelu. Individuální volno k pobytu na pláži nebo k výletům. Večeře v hotelu. Nocleh.

8. den:

Po snídani odjezd na prohlídku ostrova Ko Kood, při které navštívíte místní vesnici, vodopády Klong Chao a starou rybářskou vesničku Ao Salat. Oběd v místní restauraci. Odpoledne a večer individuální program. Nocleh.

9. den:

Snídaně. Transfer lodí na pevninu a přejezd na letiště v Bangkoku. Odlet do Evropy.

10. den:

Přílet do Prahy

Cena zahrnuje:

Letenku Praha–Bangkok–Praha • transfery dle programu • 7 nocí v 3* hotelech se snídaní • 3× oběd a 2× večeře • služby českého a místního průvodce • zákonné pojištění ve znění zákona 159/99 Sb.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000